Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
08/01/2019 - 13:50

Krużlowa:18-latka nie żyje. Wciąż nie wiadomo, który z bliźniaków kierował autem

Prokuratura Rejonowa w Gorlicach wciąż prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku w Krużlowej. Bliźniacy są na wolności i dalej nie wiadomo, który z nich kierował samochodem w tym feralnym dniu.

Minęło już pół roku od tragicznego wypadku w Krużlowej Niżnej, w którym zginęła 18-letnia Angelika z Wojnarowej. Razem z nią samochodem podróżowali bliźniacy. Nagle ich auto zjechało z drogi, dachowało i zatrzymało się na polu. Niestety obrażenia Angeliki były bardzo poważne. Mimo reanimacji nie udało się jej uratować. Po wypadku jeden z bliźniaków uciekł z miejsca, ale policjanci bardzo szybko znaleźli go i zatrzymali. Okazało się, że obaj bracia byli pijani.

Zobacz też 18-latka nie żyje. Bliźniacy są na wolności. Wciąż nie wiadomo, kto kierował

Co ustalili śledczy przez ostatnie miesiące? Jak udało nam się dowiedzieć, nadal nie wiadomo, który z bliźniaków kierował samochodem. Żaden z nich nie przyznał się do winy.

- W tym momencie sprawa jest zawieszona. Oczekujemy na opinię pracowników Zakładu Medycyny Sądowej w  Krakowie. Potrwa to kilka miesięcy – wyjaśnia Tadeusz Cebo, szef Prokuratury Rejonowej w Gorlicach.

Zobacz też Tragiczny wypadek w Krużlowej. Nie żyje 18-latka. Kierowca był pijany

Czy uda się rozwiązać jedną z najtrudniejszych spraw, które przyszło do tej pory prowadzić gorlickiej prokuraturze? Jak na razie nie wiadomo, ale śledczy są dobrej myśli. Bracia są bliźniakami jednojajowymi i mają ten sam kod genetyczny, co bardzo utrudnia śledztwo. Obecnie obaj są na wolności.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz/ KMP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach