Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
08/11/2016 - 10:05

Do obiegu nie trafi marihuana. Policjanci skonfiskowali dwieście działek dealerskich

Ponad dwieście działek dealerskich marihuany wpadło w weekend w ręce sądeckich policjantów. Na rynek nie trafi towar o czarnorynkowej wartości około sześciu tysięcy złotych. W policyjnej celi znaleźli się trzej zatrzymani mężczyźni.

marihuana nie trafi do obieguW piątek (4 listopada) w Krynicy Zdroju mundurowi zatrzymali 21-letniego mieszkańca Sądecczyzny, który posiadał narkotyki. Było to wynikiem ich pracy operacyjnej. Policjanci zabezpieczyli ponad 100 gram marihuany.

Zobacz także: Nareszcie ubrali policyjny mundur. Sześciu funkcjonariuszy rozpoczęło służbę w Nowym Sączu

- Po nocy spędzonej w celi mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków – powiedziała portalowi Sądeczanin.info mł. asp. Justyna Basiaga, rzeczniczka sądeckiej policji.

W sobotę w nocy, około godz. 1.30 w Nowym Sączu policjanci po przeprowadzanej interwenci znaleźli u  29-letniego sądeczanina susz roślinny. Funkcjonariusze zbadali susz narkotesterem i okazało się, że jest to marihuana. Młody mężczyzna został zatrzymany.

Następnego dnia policjanci przeprowadzili w Nowym Sączu kontrolę osobistą 35-letniego mieszkańca powiatu olkuskiego. Przy 35-letnim mieszkańcu powiatu olkuskiego znaleźli dwie działki marihuany

- Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzut posiadania narkotyków – dodaje rzeczniczka sądeckiej policji.

Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. (MACH), fot. KMP w Nowym Sączu.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe