Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
05/10/2022 - 11:30

Rozbił samochód na drzewie, wszystko zostało nagrane. Na tym nie koniec jego zmartwień [FILM]

Młody kierowca poruszał się z dużą prędkością i celowo wprowadzał samochód w poślizg. W pewnym momencie stracił kontrolę nad autem. Pojazd uderzył w metalową skrzynię, a następnie rozbił się na drzewie. Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca. W „nagrodę” otrzymał wysoki mandat. Całe zdarzenie uchwyciła kamera monitoringu miejskiego.

Niebezpieczne manewry 20-letni kierowca wykonywał na jednym z parkingów w Myślenicach. Mężczyzna poruszał się z dużą prędkością i wprowadzał samochód w kontrolowany poślizg. W pewnym momencie jednak stracił kontrolę nad autem. Samochód uderzył w metalową skrzynię, w której znajdowały się słupki drogowe, a następnie rozbił się na drzewie. 20-latek mimo wszystko miał sporo szczęścia, bo nic poważnego mu się nie stało.

Zobacz też Wpadła w poślizg i straciła kontrolę nad samochodem. Skończyło się fatalnie

5 tysięcy złotych i 8 punktów karnych za brawurową jazdę

Całe zdarzenie uchwyciła kamera monitoringu miejskiego, a na miejscu szybko pojawił się patrol policji. 20-latek z powiatu myślenickiego, za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych, a na jego konto trafiło 8 punktów karnych. Jego auto zostało dość poważnie uszkodzone, dlatego funkcjonariusze zatrzymali mu dowód rejestracyjny.

Zobacz też Koszmarny wypadek na "sądeckiej drodze śmierci" w Witowicach. Auta nadają się na złom [ZDJĘCIA] 

- Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego – apeluję policjanci. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu