Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
28/02/2021 - 13:05

Jeszcze więcej chorych na COVID-19 na Sądecczyźnie

Na Sądecczyźnie nie spada, niestety liczba mieszkańców zakażonych koronawirusem. W Małopolsce też jest więcej nowych potwierdzonych przypadków COVID-19.

W województwie małopolskim zdiagnozowano następnych 738 chorych. Jedna osoba chorująca na COVID-19 zmarła. Jest to właśnie mieszkaniec Sądecczyzny. Osoba ta chorowała również na inne schorzenia.

Nowy Sącz

W stolicy Sądecczyzny nieznacznie spadła w ciągu minionej doby liczba nowych zakażonych. O chorobie dowiedziało się dziesięć osób.

Czytaj także: Trzecia fala koronawirusa przyspiesza. Coraz więcej chorych na Sądecczyźnie

Powiat nowosądecki

W powiecie nowosądeckim liczba nowych przypadków zakażenia wirusem z Wuhan, na razie nie spada. Minionej doby pozytywny wynik testu w kierunku koronawirusa otrzymało 29 mieszkańców Sądecczyzny. Jedna osoba zakażona wirusem zmarła. Miała też choroby współistniejące.

Powiat limanowski

Zupełnie inna sytuacja jest w powiecie limanowskim. W tym regionie koronawirusowa sytuacja jest stabilna. Miniona doba to sześć nowych potwierdzonych przypadków choroby.

Czytaj także: Lek. med. Robert Bakalarz. Wielka wiedza i wielkie serce dla pacjentów

Powiat gorlicki

W powiecie gorlickim cztery osoby dowiedziały się, że chorują na o COVID-19.

Nie zapominajmy o zachowaniu dystansu, dezynfekcji, noszeniu maseczki albo przyłbicy i wietrzeniu pomieszczeń.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. Sadeczanin.info – zdjęcie ilustracyjne, fb/Ministerstwo Zdrowia.Dziękujemy za przesłanie błędu