Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
26/04/2024 - 13:15

Jest aż 85 zgłoszeń w VIII edycji Plebiscytu Medycznego. Niebawem rusza głosowanie

25 kwietnia upłynął termin nadsyłania zgłoszeń VIII edycji Plebiscytu Medycznego, organizowanego przez Fundację Sądecką, w którym nasi Czytelnicy wybiorą najlepszych lekarzy, pielęgniarki i położne oraz przychodnie z terenu subregionu sądeckiego.

Dziś możemy ogłosić, że zgłoszeń w poszczególnych kategoriach plebiscytu otrzymaliśmy
- Sądecki Lekarz – kategoria obejmująca lekarzy wszystkich specjalizacji, świadczących opiekę medyczną w placówkach medycznych na terenie subregionu sądeckiego (miasto Nowy Sącz oraz powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki) - 51

- Sądecka Pielęgniarka / Sądecka Położna – kategoria obejmująca pielęgniarki i położne, świadczące opiekę pielęgniarską/położniczą we wszystkich placówkach medycznych na terenie subregionu sądeckiego (miasto Nowy Sącz oraz powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki), będące w bezpośrednim kontakcie z pacjentami - 14

- Sądecka Przychodnia Zdrowia Przyjazna Pacjentowi – kategoria obejmująca przychodnie realizujące opiekę medyczną na terenie subregionu sądeckiego (miasto Nowy Sącz oraz powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki) – 21.

To właśnie oni: najlepsi z najlepszych lekarze i przychodnie w naszym subregionie. Wskażcie następnych

Jako ciekawostkę możemy napisać, że jeden z lekarzy został zgłoszony aż 14 razy Zresztą w każdej kategorii jest po kilka zgłoszeń tej samej osoby lub przychodni. Czy to oznacza, że już na starcie można mówić o faworytach? Nie nam przesądzać – wszystko w rękach naszych Czytelników. 

Ale możemy poinformować, że właśnie trwa drugi etap plebiscytu czyli weryfikacja nadesłanych zgłoszeń pod względem zgodności z kryteriami przyjętymi w regulaminie oraz uzyskanie zgody zgłoszonych na udział w plebiscycie.

Trzeci etap to utworzenie listy oraz prezentacja lekarzy, pielęgniarek i przychodni nominowanych w plebiscycie i umieszczenie jej na portalu www.sadeczanin.info, czwarty etap – możliwość oddawania głosów przez czytelników portalu www.sadeczanin.info na poszczególne nominacje w każdej kategorii, piąty etap – weryfikacja oddanych głosów i wyłonienie zdobywcy tytułu oraz laureatów. 

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim pacjentom dogodził. Jak to zmienić?

Głosowanie elektroniczne w VIII edycji Plebiscytu, trwać będzie od 29 kwietnia (od godz. 10.00) do 16 maja 2024 r. (do godziny 23.59). Po zakończeniu głosowania sporządzony zostanie protokół końcowy z ilością oddanych głosów na poszczególnych kandydatów w każdej kategorii, który musi zostać zatwierdzony przez Kapitułę Plebiscytu.

Głosować – tylko osoby pełnoletnie - będzie można elektronicznie na stronie internetowej portalu www.sadeczanin.info oraz przez sms-y. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos w każdej kategorii głosując na dwa sposoby (głosując elektronicznie poprzez formularz na portalu www.sadeczanin.info oraz sms).

Wyniki głosowania podane będą do wiadomości publicznej poprzez odczytanie protokołu podczas Gali Seminarium z cyklu „O Zdrowiu Sądeczan”.

Cały regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ. 

([email protected] Fot.: archiwum sądeczanin.info) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu