Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 20 października. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
11/02/2020 - 08:10

3-letni Wojtuś walczy ponownie ze złośliwym nowotworem. Potrzebna pomoc!

3-letni Wojtuś Polański z Uhrynia (gmina Łabowa) ponownie walczy z nowotworem złośliwym. 6 lutego ruszyła kolejna zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca, która potrwa do 1 marca.

Wojtek Polański ma 3 latka, mieszka w Uhryniu. Choruje na neuroblastomę IV stopnia z MYCN+. Teraz sytuacja jest dramatyczna, gdyż nowotwór powrócił. Jest już wszędzie, w węzłach chłonnych, w kościach, w szpiku. 

Litry chemii, godziny bólu, na który nie pomagały leki, bardzo poważna operacja i radioterapia? Czy jedno dziecko może tyle wytrzymać? Tak, jeśli nagrodą za to cierpienie jest wyjście ze szpitala, życie, dzieciństwo.

-Po dwóch latach walki na śmierć i życie Wojtuś był już tak blisko zwycięstwa! Przeszedł przez prawdziwy koszmar, by móc przystąpić do leczenia, na które zbieraliśmy pieniądze. - mówią zrozpaczeni rodzice- Myśleliśmy, że najgorsze za nami, dotarliśmy do najważniejszego momentu leczenia. Piątego cyklu immunoterapii lekarze już nie podali. Na ostatniej prostej choroba wróciła! Wojtuś znów musi walczyć na śmierć i życie. 

Zbiórka na leczenie chłopca trwa do 1 marca, na stronie https://www.siepomaga.pl Wojtek Polański, Uhryń

(MK) fot. pryw. rodzinyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)