Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
02/12/2016 - 12:35

Wybory Miss Polski w Krynicy już w ten weekend

Wybory Miss Polski w Krynicy, wystawa w Małej Galerii, a może Sarsa w starosądeckim Sokole... tak m.in. prezentuje się weekend atrakcji na Sądecczyźnie.

Piątek

Gratka dla fanów Sarsy. Wokalistka zawita do Starego Sącza
Najpierw był talent show „Voice of Poland” w trakcie, którego szła jak burza i zjednała sobie tysiące fanów, by niespodziewanie zrezygnować z udziału w jego trakcie. Wokalistka wystąpi 2 grudnia w starosądeckim Sokole.

Doroczna wystawa ZPAP w Małej Galerii
Na godz. 18 zapraszają nowosądeccy artyści oraz goście z Preszowa.

Piątek-sobota- niedziela

Piękne dziewczyny z całego świata znowu w Krynicy
Trzy dni i trzy konkursy piękna w Krynicy-Zdroju. Już 2 grudnia ponad 80 najpiękniejszych kobiet świata na jednej scenie powalczy o 8. tytuł Miss Supranational 2016. Tego wieczoru w Krynicy-Zdroju dowiemy się komu koronę przekaże Stephania Stegman z Paragwaju, Miss Supranational 2015. Oprócz kobiecego piękna zgromadzona publiczność będzie miała okazję usłyszeć wielkie gwiazdy: Michała Szpaka, Andrzeja Cierniewskiego i grupę Pectus.

Sobota

Turniej Szachowy Czterech Gmin
W Starym Sączu będą rywalizować ze sobą mieszkańcy czterech gmin (Łącko, Podegrodzie, Łukowica i Stary Sącz). Start godz. 9 w starosądeckim Gimnazjum im. Słowackiego.

Mikołaje na start. W niedzielę charytatywna impreza
Zbliża się II zlot Mikołajów w Piwnicznej Zdroju. Charytatywnej imprezie będzie przyświecać hasło: „Biegniemy i budujemy”. Zapisy trwają do soboty (3 grudnia).

Aleksandra Szmyd zaśpiewa z Orkiestrą Zdrojową
W najbliższą sobotę (3 grudnia) w Pijalni Głównej odbędzie się specjalny koncert Krynickiej Orkiestry Zdrojowej im. Adama Wrońskiego z udziałem sopranistki Aleksandry Szmyd. Koncert wyjątkowo rozpocznie się o godz. 11.00 zamiast o 10.30 Wstęp wolny.

Muszynianka Cup: czwarta edycja zawodów kickboxingu

2 grudnia w Nowym Sączu rozpoczyna się czwarta edycja zawodów kickboxingu Muszynianka Cup rozgrywanych pod patronatem prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka i firmy Muszynianka.

Niedziela

Turniej brydża sportowego
Fundacja Sądecka oraz Stowarzyszenie Brydża Sportowego „Alf” zapraszają na turniej do Klubu Osiedlowego „Piast” – ul Nawojowska 3 – na godz. 10.

(JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)