Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
01/05/2021 - 12:05

Wybierz szkołę przyszłości. Wirtualny spacer po ZSP w Nawojowej

Przekuj swój talent w zawód! Uwielbiasz gotować, jesteś dobry w aranżowaniu przestrzeni, twoją pasją są konie, a może masz dryg do opieki nad zwierzętami? Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej to idealne miejsce dla Ciebie. Nie wierzysz? Przekonaj się sam i razem z nami odwiedź mury szkoły.

Po Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa oprowadzą Was uczniowie, bo to przecież z myślą o nich powstała placówka.

Jeśli twoją pasją są konie i uwielbiasz wszystko co z nimi związane, z pewnością zainteresuje Cię kierunek technik hodowca koni. ZSP w Nawojowej dysponuje własną stajnią, wybiegiem dla koni oraz czterema końmi rasy małopolskiej. Uczniowie szkolą się pod okiem zawodowca, Jacka Wodyńskiego.

Zwierzęta nie stanowią dla Ciebie tajemnicy i to z nimi wiążesz swoją przyszłość? Kierunek technik weterynarii jest stworzony dla Ciebie. W szkole poznasz swój przyszły zawód nie tylko od strony teoretycznej, ale też praktycznej. Uczniowie ZSP w Nawojowej mają możliwość pracy w profesjonalnych gabinetach weterynaryjnych na terenie Nowego Sącza.

Szukasz dobrze opłacalnego zawodu związanego z branżą IT? Sprawdź, co do zaoferowania ma ZSP w Nawojowej. Uczniowie kierunku technik informatyk nie muszą męczyć się na lekcjach z przestarzałym i mozolnie działającym sprzętem. Młodzież ma do dyspozycji w pełni wyposażoną salę informatyczną.

Dowiedz się więcej: ZSP w Nawojowej to prawdziwa szkoła marzeń. Zobaczcie, jak wygląda od środka

Jeśli to kuchnia jest twoim królestwem, uwielbiasz przyrządzać potrawy, lub marzysz o pracy jako kelner - kierunek technik żywienia i usług gastronomicznych jest dla Ciebie. Pracuj pod opieką   doświadczonych  szefów kuchni, absolwentów ZSP w Nawojowej.

Technik architektury krajobrazu to kierunek stworzony dla kreatywnych uczniów. Zdobędziesz nie tylko wiedzę o roślinach niezbędną w zawodzie, ale i weźmiesz udział w zajęciach praktycznych. Kierunki w ZSP w Nawojowej pozwolą Ci opuścić mury szkoły gotowym do podjęcia zawodu.

Ta szkoła to nie tylko nauka. Uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażoną i odnowioną bezę sportową, swoje talenty mogą  też rozwijać podczas zajęć artystycznych. Młodzież może skorzystać również z internatu, położonego tuż przy szkole.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Posłuchaj co o szkole opowiadają uczniowie. Wybierz się na wirtualny spacer po ZSP w Nawojowej – zobacz materiał wideo.
Zapoznaj się w ofertą szkoły na www.nawojowa.edu.pl
Odwiedź profil szkoły na Facebooku: ZSP im. Wincentego Witosa w Nawojowej

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu