Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
24/11/2016 - 09:00

Stary Sącz: Andrzejkowe wróżby i zabawa podopiecznych ŚDS

Kadra Środowiskowego Domu Samopomocy w Cyganowicach zorganizowała wczoraj (23 listopada) zabawę andrzejkową w barcickiej „ Odnożynie” u Andrzeja Gorczowskiego.

Na zabawę zaproszeni zostali przyjaciele z Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Muszynie oraz w Zbyszycach. Uczestnicy – ubrani w stroje w kolorze białym i niebieskim, chętnie uczestniczyli w andrzejkowych wróżbach. Był także konkurs strojów. Tu pierwsze miejsce powędrowało do Krystyny Woźniczki z Muszyny. Drugą nagrodę otrzymał Sławomir Rams ze Starego Sącza, zaś III miejsce wywalczyła Karolina Kostilek ze Zbyszyc.

O wspaniałą atmosferę zabawy zadbała kadra Środowiskowego Domu Samopomocy z Cyganowic z kierownik Joanną Homoncik. Z kolei księgowa ŚDS – Grażyna Zoń, upiekła wspaniały tort z prawdziwą „trąbą powietrzną”.

Do Barcic zawitali wczoraj radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisław Pasoń, kierownik OPS w Starym Sączu Franciszek Tudaj, członkowie Zarządu Stowarzyszania na Recz Osób Niepełnosprawnych „Gniazdo” oraz zaprzyjaźnieni z nim członkowie. Życzenia dla uczestników przesłał duszpasterz osób niepełnosprawnych ks. Stanisław Olesiak.

(KB)

Fot. Wojciech Lasek

andrzejki gniazda


Dziękujemy za przesłanie błędu