Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 kwietnia. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
21/08/2015 - 15:00

Nowy Sącz w obiektywie: Pstryknij fotkę, zgarnij kasę

Upały za nami, pogoda sprzyja spacerom. Organizatorzy konkursu fotograficznego „Nowy Sącz w obiektywie” zachęcają więc do wykorzystania ostatnich tygodni wakacji i pstrykania fotek. Zdjęcia do Sądeckiej Biblioteki Publicznej nadsyłać będzie można już od 1 października 2015.
Tegoroczne wydanie jest już VII edycją konkursu, który cieszy się z roku na rok większą frekwencją. Organizatorzy zachęcają do nadsyłania zdjęć. Zadanie nie jest trudne, tym bardziej, że tematyka fotografii jest bardzo szeroka. Dwie kategorie: „wydarzenia” oraz „obraz miasta” pozostawiają fotografującym dużą swobodę wyboru tematu. Wymóg – konkursowe zdjęcie musi być zrobione w granicach miasta Nowego Sącza. Wystarczy odrobina wyobraźni i. A ponieważ wszystkie nadesłane i zgodne z regulaminem zdjęcia staną się częścią wystawy „Tak było. Nowy Sącz 2015”, która tradycyjnie w styczniu otwiera sezon wystawienniczy w zabytkowych piwnicach Sądeckiej Biblioteki, przegranych w tym konkursie nie ma.
Regulamin konkursu dostępny na stronie Sądeckiej Biblioteki Publicznej – organizatora konkursu „Nowy Sącz w obiektywie”.

(JB)


Dziękujemy za przesłanie błędu