Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
03/06/2016 - 10:20

Gdzie się bawić? Kulturalny weekend po sądecku (3-5.VI)

Jubileusz PTTK, Noc Bibliotek, a może bieg charytatywny dla Justynki Pajor? Tak prezentuje się kulturalno-rozrywkowy weekend na Sądecczyźnie...

Sobota

Stoczą bitwę o rożnowską beluardę
Szesnastowieczna rożnowska beluarda ożyje na jeden dzień. W sobotę pod bastionem szykuje się wielka bitwa i wspaniała podróż w czasie.

Noc Bibliotek pełna nie tylko czytelniczych atrakcji
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu oraz Sądecka Biblioteka Pedagogiczna zapraszają na Noc Bibliotek, która odbędzie się w sobotę 4 lipca w godz. od 17 do 20 w siedzibie biblioteki: ul. Narutowicza 2, Franciszkańska 11 i Lwowska 21. Na wydarzenia wstęp wolny.

Odpust w parafii NSPJ w Nowym Sączu
Jutro wierni w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Sączu przeżywać będą odpust parafialny.

Sprawdzian przed konkursem
Miejska Orkiestra ze Starego Sącza zaprasza na koncert pn. Sprawdzian przed konkursem w Rybniku, który odbędzie się 4 czerwca o godz.17 w siedzibie Kina Sokół w Starym Sączu (ul. Stefana Batorego 23).

Sobota-niedziela

Jubileusz 110-lecia PTTK
Przez dwa dni PTTK „Beskid” w Nowym Sączu obchodzić będzie huczny jubileusz. W sobotę przewodnicy i miłośnicy górskich wędrówek spotkają się w nowosądeckim ratuszu, zas w niedzielę na Przehybie.

Niedziela

Pobiegnij po uśmiech Faustynki Pajor
Studenci WSB-NLU zapraszają sądeczan na Run 4 a Smile, czyli imprezę charytatywną, której głównym punktem jest III Międzynarodowy Bieg Charytatywny po Uśmiech Faustynki Pajor. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca w Miasteczku Galicyjskim.

Arkadiusz Aleksander żegna się z piłką i kibicami
W najbliższą niedzielę (5 czerwca), w meczu z Rozwojem Katowice na stadionie przy ulicy  Kilińskiego, kończącym rozgrywki 1. Ligii piłki nożnej, 36-letni piłkarz kończy karierę sportową i pożegna się z kibicami.

(oprac. JB)
Fot. WSB-NLUDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020