Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
22/03/2017 - 09:35

Jeździsz autobusami MPK? Zjesz taniej… pizzę

W jednej z sądeckich pizzerii pojawił się widoczny na zdjęciu komunikat. Mega zniżka za okazaniem biletu MPK. Czy taki lokalny protekcjonizm, pakiet lojalnościowy może zagościć u nas na stałe?

- Nic na ten temat nie wiem, ale bardzo mi się taki pomysł podoba – nie kryje entuzjazmu Andrzej Górski, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa komunikacji. – Podoba mi się tym bardziej, że jesteśmy aktywnie zaangażowani na przykład w Kartę Dużej Rodziny. Czy wcześniej z kimś w podobny sposób współpracowaliśmy. Był taki epizod. Współpracowaliśmy z Realem, który przy konkretnym pakiecie sprzedażowym oferował nasze bilety za darmo – mówi Górski.

Zobacz też: Sądecki Bon Zakupowy. Czy pomysł wypalił?

- Taka współpraca daje fajny efekt synergii – zaznacza nie kryjąc, że dla podobnych akcji drzwi w MPK są szeroko otwarte.

W podobny sposób, już od dłuższego czasu współpracują ze sobą przedsiębiorcy w Jaworkach, Szlachtowej i Szczawnicy. Jeśli skorzystamy z usług wyciągu Arena narciarska, to z miejsca dostaniemy zniżkę na posiłek w pobliskiej karczmie plus darmowy aperitif. A jak już zjemy to otrzymamy propozycję sporo tańszego noclegu w określonym pensjonacie.

Czy taka akcja ma szanse powodzenia w naszym regionie?

ES [email protected] Fot.: Czytelnik Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)