Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
23/06/2023 - 06:00

Firma Strusinianka to wędliny tradycyjne, wyjątkowość i świeżość. Smak dzieciństwa [REKLAMA]

Szukasz pysznych, pachnących, tradycyjnych wędlin? Smaków dzieciństwa, perfekcyjnie przyprawionej kiełbasy, szynki, pasztetu czy salcesonu rozpływającego się w ustach? Znajdziesz je w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu, w stoisku firmy Strusinianka. To marka sama w sobie. To firma, gwarantująca najwyższą jakość i świeżość oferowanego produktu.

Firma Strusinianka to duża rodzinna firma z Tarnowa z tradycjami piekarniczymi i cukierniczymi.

Pierwsza wzmianka o tym, że przodek obecnego właściciela firmy zajmował się produkcją pieczywa sięga 1845 roku. Teraz firma rozwija się również bardzo dobrze w branży wędliniarskiej.  

Najwyższa jakość i świeżość to wyznacznik wędlin i innych produktów, które klienci znajdą w firmowym stoisku mięsno - wędliniarskim, jak również znajdującym się obok niego stoisku piekarniczo-cukierniczym.

Firma Strusinianka jest obecna w Nowym Sączu ze swoimi wyrobami najwyższej jakości od kilku miesięcy i na brak klientów nie narzeka.

Stoiska firmy Strusinianka szukaj w Galerii na poziomie minus zero – naprzeciwko kas Kaufland–u.

- Wyznacznikiem naszej firmy jest właśnie najwyższa jakość i świeżość – mówi Łukasz Grabczyk, menadżer firmy Strusinianka. – W tym specjalizujemy się. Kładziemy największy nacisk na to, żeby wyroby wędliniarskie i piekarnicze takie właśnie były.

Z czym kojarzy się jeszcze wspominana firma?

W nią wpisana jest także oferta małe bistro. Na oczach klientów robione są pyszne: pizza, kanapki, sałatki. Jest też szeroka gama koktajli i smoothie.

- Wszystko to robione jest ze świeżych produktów. Stawiamy na świeżość – dodaje nasz rozmówca. – Dokładamy starań, by produkowane wyroby, które można nabyć w naszych stosikach były najlepsze, z najwyższej półki. Produkty, które oferujemy do sprzedaży robione są z najlepszych surowców. Uważamy, że świeżość i najlepszy surowiec są prostą drogą do sukcesu. Takie podejście zdaje egzamin, bo przy naszych stoiskach ustawiają się kolejki klientów, którzy szukają czegoś wyjątkowego, produktów najwyższej klasy.

Tacy klienci robią zakupy również w firmowym stoisku wędliniarskim w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu.

- Nasze stoisko wędliniarskie i oferowane tam produkty są wyjściem naprzeciw globalizacji, naprzeciw masowej produkcji dla dyskontów – zauważa Łukasz Grabczyk. – W tym stoisku klienci znajdą bardzo bogatą ofertę małych, rzemieślniczych, niszowych producentów wędlin z Sądecczyzny i z regionu tarnowskiego.

Jeśli ktoś szuka czegoś wyjątkowego, unikatowego to właśnie stoisko wędliniarskie firmy Strusinianka w Galerii Trzy Korony to oferuje. Stoisko to powinno przyciągnąć klientów, którzy szukają innych, nowych, ciekawych smaków, a może smaków z dzieciństwa. To jest to miejsce.

W firmowym stoisku Strusinianki znajdziesz między innymi szeroką gamę szynek, kiełbas również podsuszanych i suszonych, kabanosów, pieczony schab, wyroby z podrobów i inne.

Wyroby te produkowane są z mięsa, które jest dostarczane przez polskich rolników, prowadzących produkcję żywca metodą tradycyjną, od rolników, którzy nie nastawiają się na produkcję masową i nie szukają oszczędności w produkcie.

Klient znajdzie również w tym stoisku „nutkę” włoskich produktów wędliniarskich. Włosi też z nich słyną i warto je spróbować. Raz spróbujesz i po nie wrócisz!

Właściciel firmy Strusinianka zaprasza do stoiska w Galerii Trzy Korony. Jest ono czynne od poniedziałku do soboty w godz. od 9.00 do 21.00 (tak, jak czynna jest Galeria Trzy Korony).

Firma Strusinianka to wędliny tradycyjne, wyjątkowość i świeżość. Smak dzieciństwa
Szukasz pysznych, pachnących, tradycyjnych wędlin? Smaków dzieciństwa, perfekcyjnie przyprawionej kiełbasy, szynki, pasztetu czy salcesonu rozpływającego się w ustach? Znajdziesz je w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu, w stoisku firmy Strusinianka. To marka sama w sobie. To firma, gwarantująca najwyższą jakość i świeżość oferowanego produktu.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu