Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 15 sierpnia. Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
31/05/2019 - 11:10

Tylko do północy! Niższe opłaty startowe na Festiwal Biegowy w Krynicy

Do końca miesiąca możecie się zapisywać na 10. TAURON Festiwal Biegowy z promocyjnymi opłatami startowymi. Warto zapamiętać tę datę i jeśli planujecie start we wrześniu w Krynicy, dokonać zgłoszenia i wnieść opłatę startową już teraz! TANIEJ JUŻ NIE BĘDZIE!

Do końca miesiąca możecie się zapisywać na 10. TAURON Festiwal Biegowy z promocyjnymi opłatami startowymi. Warto zapamiętać tę datę i jeśli planujecie start we wrześniu w Krynicy, dokonać zgłoszenia i wnieść opłatę startową już teraz! TANIEJ JUŻ NIE BĘDZIE! 

1 czerwca nastąpi zmiana zmiana progu opłat startowych - z II na III. Największe oszczędności można poczynić zapisując się na najtrudniejsze, najdłuższe i najbardziej popularne biegi Festiwalu - różnica we wpisowym do Iron Run i Biegu 7 Dolin na dystansach od 64 do 117 km, to 40 zł.

Zróżnicowane opłaty dotyczą także biegów ulicznych - wpisowe do Koral Maratonu i półmaratonu wzrośnie o 20 zł, półmaratonu, Życiowej Dziesiątki - o 10 zł. Szczegółowy cennik:

Kryniccy organizatorzy przypominają również, że wraz ze zmianą progu automatycznie zmieniają się kwoty opłat startowych w dokonanych, ale nieopłaconych jeszcze zgłoszeniach. Tylko opłacenie startu w danym progu cenowym gwarantuje zachowanie promocyjnych stawek a także uzyskanej zniżki, np. z zapisu na stoisku promocyjnym krynickiej imprezy.

Dokończenia, a także aktualizację zgłoszenia (jeśli np. chcemy zmienić wybrane wcześniej biegi) umożliwia Profil Uczestnika. Logując się do niego możemy szybko i bezkosztowo opłacić start w Krynicy.

Wpłat za udział w 10. TAURON Festiwalu Biegowym można dokonywać także bezpośrednio na konto Fundacji „Festiwal Biegów”: PKO BP SA, 28 1020 1097 0000 7902 0245 8578.

Tylko opłacone zgłoszenie jest gwarancją otrzymania i odebrania w biurze zawodów pakietu startowego 10. TAURON Festiwalu Biegowego!

Dlaczego warto biegać w Krynicy?

TAURON Festiwal Biegowy to jedna z największych, a przy tym najwszechstronniejsza impreza biegowa w Polsce! W ciągu trzech dni rozgrywanych jest 30 biegów i marszów ulicznych i górskich. W programie imprezy coś dla siebie znajdą zarówno początkujący jak i doświadczeni biegacze, drużyny i całe rodziny.

Na jubileuszową, dziesiątą edycję TAURON Festiwalu Biegowego Fundacja "Festiwal Biegów" przygotowuje m.in. koszulki finiszera dla uczestników najważniejszych konkurencji imprezy, pulę nagród w wysokości ponad 640 tys. zł – z czego blisko pół miliona złotych zostanie wypłaconych w gotówce!

KOSZULKI FINISZERA dla najwytrwalszych uczestników 10. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. Zobacz projekty!

Prawie pół miliona w gotówce i auto! Nagrody 10. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Jeden z uczestników Festiwalu odjedzie do domu nowiutkim samochodem!

TAURON Festiwal BIegowy to także bogaty program imprez towarzyszących - koncerty, targi EXPO oraz Forum Sport, Zdrowie, Pieniądze z warsztatami i spotkaniami z osobistościami świata sportu. Szczegóły wydarzenia na bieżąco pojawiają się w festiwalowym portalu biegowym www.festiwalbiegow.pl.

10. TAURON Festiwal Biegowy wystartuje 6 września. Lista zgłoszeń obejmuje już ponad 6,5 tys. osób! We wszystkich biegach Festiwalu NIE MA LIMITÓW ZGŁOSZEŃ ani LOSOWANIA, jakkolwiek wcześniejsze zgłoszenie gwarantuje niższą opłatę startową. Zachęcamy. Dołącz do nas i biegaj w Krynicy!

  • Program 10. TAURON Festiwalu Biegowego: TUTAJ
  • Regulamin imprezyTUTAJ
  • Zgłoszenia: TUTAJ
  • Profil Uczestnika: TUTAJ

Potrzebujesz więcej informacji lub pomocy z zapisem / płatnością? Napisz na adres - [email protected] 

źródło: Fundacja "Festiwal Biegów"Dziękujemy za przesłanie błędu