Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
25/04/2024 - 15:45

Festiwal Biegowy czeka też na Ciebie! Musisz to wszystko zobaczyć na własne oczy

Trwa wielkie oczekiwanie na piętnastą edycją Festiwalu Biegowego. Na początku września tysiące osób z całej Polski ponownie przyjedzie do Piwnicznej. Miasteczko Biegowe znów będzie tętniło życiem. Zapowiada się niezapomniana zabawa!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój

Pozostało nieco ponad cztery miesiące! Już niebawem rozpocznie się Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju. Impreza potrwa od 6 do 8 września i przyciągnie ponownie tłumy spragnionych pozytywnej energii biegaczy.

Przed nami edycja jubileuszowa. Wydarzenie zorganizowane zostanie po raz piętnasty. Jak zawsze wybór dystansów będzie bardzo duży. Chętnych do wzięcia udziału zarówno w tym najkrótszych, jak i najdłuższych z pewnością nie zabraknie.

Wspaniała zabawa w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej

Charakterystycznym elementem festiwalu jest tętniące życiem Miasteczko Biegowe. Na brak atrakcji nie można tutaj narzekać. Jest ich zawsze pod dostatkiem - strefa EXPO, trasy biegowe, ciężarówki ze słodkościami, Festiwal Smaku, Festiwal Lachów i Górali czy Strefa Dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zastanawiacie się gdzie wziąć nocleg? Miejsca nie zabraknie. W samej Piwnicznej, ale również w Muszynie i Krynicy, ofert jest bardzo dużo. Każdy coś znajdzie, co pokazały również poprzednie edycję.

A co z dojazdem? W tym przypadku świetnym wyborem będzie kolej. Pociągi kursują regularnie wprost do dworca przy Miasteczku Biegowym na Nakle. Przejazdy mamy co godzinę z Muszyny i co dwie godziny z Krynicy-Zdrój. Bilety możesz kupić na stronie Polregio oraz na stronie Intercity.

Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że wybierając kolej, wysiądziesz na urokliwej i zabytkowej stacji w Piwnicznej-Zdrój. Festiwal Biegowy to niezapomniana przygoda, kontakt z pięknem natury, niezapomniane widoki i dawka adrenaliny! 

Podziwianie piękna Sądecczyzny przy jednoczesnym uczestnictwie w Festiwalu Biegowym jest doskonałym połączeniem. Zarejestrować na wydarzenie możecie się TUTAJ. To będą wspaniały trzy dni września w Piwnicznej. ([email protected], fot.: Zwiedzanie przez Bieganie/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu