Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
10/02/2024 - 13:55

W poniedziałek oficjalna rejestracja komitetu, który chce zmieniać gminę Chełmiec

Komitet Wyborczy Wyborców "Sprawiedliwa Gmina" po raz trzeci już spotkał się przed swą oficjalną rejestracją. Jego członkowie jasno zapowiadają, że chcą kandydować w nadchodzących wyborach samorządowych do Rady Gminy Chełmiec. Nie braknie też pewnie kandydata na nowego wójta. Efektów rządów Bernarda Stawiarskiego i jego stylu rządzenia gminą najwyraźniej mają już dość.

- Są wśród nas ludzie najróżniejszych zawodów, z wielu środowisk. Ważne, że wszyscy chcemy w gminie Chełmiec koniecznych zmian - mówił dziś, podczas spotkania Komitetu Wyborczego Wyborców "Sprawiedliwa Gmina" Stanisław Kuzak, jego przewodniczący. Komitet liczy już ponad 60 osób i chce wystawić kandydatów na gminnych radnych w najbliższych wyborach samorządowych. Stanisław Kuzak wydaje się naturalnym kandydatem komitetu w wyborach wójta.

Stanisłąw Kuzak na spotkaniu komitetu Sprawiedliwa Gina
Komitet zostanie oficjalnie zarejestrowany już w poniedziałek, kiedy to w ogólnopolskim, wyborczym kalendarzu przypada również termin obwieszczenia informacji o okręgach wyborczych, ich granicach, numerach i liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym, oraz o wyznaczonej siedzibie terytorialnej koisji wyborczej dla wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików, wójtów, burmistrzów i prezydentów. (tk) Fot/wideo tk

Komitet "Sprawiedliwa Gmina" zamierza zmienić gminę Chełmiec
Trzecie już spotkanie ogranizacyjne komitetu "Sprawiedliwa Gmina" zgromadziło ludzi chcących zmian w gminie Chełmiec. W poniedziałek rejestrują już oficjalnie swój komitet wyborczy.


Dziękujemy za przesłanie błędu