Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
10/10/2023 - 20:35

Największa debata na największym sądeckim portalu! “Sądeczanin” przyciągnął wszystkie jedynki [WIDEO]

To było jedno z najważniejszych wydarzeń kampanii wyborczej na Sądecczyźnie. W debacie "Sądeczanina" wzięli udział wszyscy liderzy list w okręgu nr 14. Było wiele elektryzujących wypowiedzi, dopisała też żywiołowo reagująca publiczność. Czas decyzji już w niedzielę!

Wielka debata "Sądeczanina"

To było wydarzenie absolutnie wyjątkowe! Pierwszy raz podczas trwającej kampanii wyborczej wszystkie jedynki z okręgu nr 14 miały możliwość spotkać się twarzą w twarz i wymieniać argumentami. Całość odbywała się w auli Akademii Nauk Stosowanych przy Alejach Wolności w Nowym Sączu. Dodajmy, że w przeszłości “Sądeczanin” organizował już podobne debaty. Również wtedy cieszyły się dużą popularnością

Największy sądecki portal nie miał żadnych problemów z zaproszeniem liderów sejmowych list. Doskonale wiedzieli, że dzięki naszym zasięgom dotrą do bardzo szerokiego grona wyborców. Takiej możliwości nie zapewni im nikt inny. 

Przypomnijmy, że we wrześniu 2023 roku "Sądeczanin" miał prawie 3,2 mln unikalnych użytkowników i ponad 11,6 miliona odsłon. Był to zatem kolejny miesiąc w kolejnym roku dominacji na lokalnym rynku mediów.

Podczas naszej debaty nie zabrakło również publiczności. Pojawili się zwolennicy wszystkich kandydatów, niektórzy przynieśli ze sobą nawet banery. Ciekawych i elektryzujących wypowiedzi nie brakowało. Całość możecie zobaczyć TUTAJ. lub w materiale filmowym na górze strony. Czas decyzji zbliża się wielkimi krokami. Do wyborczych urn udamy się już w niedzielę. ([email protected], fot.: JM, wideo: MP, GN)Dziękujemy za przesłanie błędu