Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
20/11/2023 - 11:55

Zaraz znów będą starać się o Twój głos. Oceń radnych gminy Łabowa

Już za kilka miesięcy odbędą się kolejne wybory samorządowe. A my już dziś zapraszamy mieszkańców gminy Łabowa do oceny reprezentujących radnych. Który jest najaktywniejszy? Który najskuteczniejszy? Kto zasługuje na reelekcję?

Zgodnie z przepisami ta kadencja miała trwać do 2023 roku, czyli obejmować lata 2018 – 2023, ale z powodu pandemii została wydłużona o kilka miesięcy i wybory do rad, na wójtów, burmistrzów i prezydentów odbędą się ostatecznie w 2024 roku. Przy ocenie pracy radnych z Łabowej to bardzo ważna informacja, bo od początku pracy rady odbyły się tu aż cztery razy wybory uzupełniające.

Roman Kronenberger z Łosia piastował mandat jedynie do 31 grudnia 2018, Teresa Kłębczyk z Barnowca zasiadała w radzie tylko do 4 marca 2019 roku, Maciej Kościsz z Czaczowa dosłownie dzień dłużej, mandat Jana Gawęckiego z Krzyżówki wygasł 9 listopada 2020 roku. 

Łabowa: dzięki tej inwestycji woda jest bezpieczna. „Maciejówka” jest szyta na miarę

W trakcie trwania kadencji do rady weszli w ich miejsce Izabela Łaś, Bartłomiej Sołtys, Anna Cempa, Robert Kłębczyk i Paweł Myjak.

Przy przesuniętych w czasie wyborach wszyscy radni mieli te same szanse, by wykazać się swoją zaradnością, aktywnością, zaangażowaniem i skutecznością. A jak oceniają ich sami mieszkańcy gminy Łabowa? Zapraszamy do udziału w głosowaniu. ([email protected] Fot.: ES) © Materiał chroniony prawem autorskim
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu