Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
27/05/2024 - 14:45

Właśnie otworzyli nową ścieżkę rowerową! Miłośnicy dwóch kółek będą zachwyceni

Miłośnicy rowerów zawsze czekają na takie wiadomości. O tym, że jest ich wielu przekonujemy się niemal na każdym kroku. Właśnie otwarty został kolejny odcinek trasy rowerowej w powiecie gorlickim. Będzie nowe miejsce do jazdy!

Ścieżki rowerowe w regionie

Aktywność rowerowa jest przez mieszkańców naszego regionu bardzo lubiana. W ciepłe letnie dni na ścieżkach widzimy tłumy. Pasjonaci dwóch kółek niezwykle licznie wybierają się na przejażdżki chociażby w weekendy. 

Miejsc, w których mogą realizować swoje pasje nie brakuje. Sieć ścieżek rowerowych jest mocno rozbudowana. Wystarczy wspomnieć chociażby o popularnej Velo Dunajec. Właśnie została otwarta kolejna trasa. 

Nowa ścieżka rowerowa w powiecie gorlickim

Zakończyły się już prace związane z budową ścieżki pieszo-rowerowej w Szymbarku (gmina Gorlice). Prowadzi od przystanku w tej miejscowości, aż do granicy z gminą Ropa. Całość została już również odebrana.

- Otwarty odcinek będzie stanowił jeden z etapów docelowej trasy rowerowej z Gorlic, przez Ropicę Polską, Szymbark do Ropy - czytamy na stronie Urzędu Gminy Gorlice.

Rowerzyści będą zatem mogli sprawdzić się na zupełnie nowej ścieżce. W najbliższym czasie zacznie się pewnie nimi zapełniać. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)Dziękujemy za przesłanie błędu