Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 4 marca. Imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława
22/02/2021 - 10:25

A tu co, jakiś ostrzał był? Zima zmasakrowała ulice w Nowym Sączu

Koszt odśnieżania, utrzymania zimowego utrzymania dróg to jedno. Ale zima generuje też inne koszty, o których skali na ulicach Nowego Sącza można się przekonać na własnej skórze.

A co tu jakiś ostrzał był? Zima „zmasakrowała” Poniatowskiego w Nowym Sączu

Zobacz też: Gdzie wyłączą prąd w przyszłym tygodniu? Sprawdź harmonogram dla Sądecczyzny

Ulica Poniatowskiego w Nowym Sączu to jedna z głównych ulic osiedla Wojska Polskiego. Dodatkowo są tu jedne z największych i najpopularniejszych przychodni i aptek. Mimo pandemii codziennie jeżdżą tędy dziesiątki aut. Wszystkich, którzy się tu wybierają dziś albo w najbliższym czasie uprzedzamy – patrzcie uważnie na drogę, bo pojawiło się tu kilka naprawdę sporych dziur.

A co tu jakiś ostrzał był? Zima „zmasakrowała” Poniatowskiego w Nowym Sączu

Wcale nie będzie nadużyciem gdy ostrzeżemy Was przed ewentualnością uszkodzenia koła albo miski olejowej. Łatwo sobie też wyobrazić, co się może stać gdy spod koła samochodu wyskoczy któryś z kawałków masy leżącej niemal na całym odcinku do skrzyżowania z ulicą Z. Darowskiej.

A co tu jakiś ostrzał był? Zima „zmasakrowała” Poniatowskiego w Nowym Sączu

Zobacz też: Nie dajcie się zaskoczyć. Parking pod Lachem jest już płatny

Jedna z dziur jest zaraz przy wlocie z ulicy Królowej Jadwigi, niemal na samym środku. Temperatury zapowiadają się na plusie apelujemy zatem do służb miejskich, drogowców, by jak najszybciej uzupełnili ubytki. Bo dziś droga ta wygląda jak po jakimś ostrzale. (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ES)Dziękujemy za przesłanie błędu