Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
28/05/2023 - 17:25

Tłumy sądeczan na Festynie Parafialnym „Radujmy się z Niepokalaną”

Już po raz dziesiąty w parafii Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu odbył się festyn dla całych rodzin. Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji od koncertów, przez zabawy na „dmuchańcach”, pokazy służb mundurowych, a na loterii z atrakcyjnymi nagrodami skończywszy.

Na scenie czekały występy: Rodzinnego Zespołu „Sanctuus” i Dziewczęcej Służby Maryjnej, Piątkowioków, a na zakończenie Bajlando.

Wraz z Klubem LOK „Snajper” można było sprawdzić się w strzelectwie sportowym. Były pokazy policji, straży pożarnej i ratownictwa medycznego, a do tego malowanie twarzy, zabawy na „dmuchańcach” i szereg innych, także kulinarnych, atrakcji.

Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa z główną wygraną – bonem na 2000 zł do wykorzystania w galerii handlowej. Jak co roku dochód z Festynu przeznaczony jest na pomoc dla osób starszych i wypoczynek dzieci z parafii Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu.

[email protected], fot. JB

Tłumy na Festynie Parafialnym „Radujmy się z Niepokalaną”
Już po raz dziesiąty w parafii Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu odbył się festyn dla całych rodzin. Na przybyłych gości czekało dużo atrakcji.


Dziękujemy za przesłanie błędu