Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
18/11/2022 - 11:35

Takie rocznice nie zdarzają się często! Pani Olga świętowała setne urodziny [ZDJĘCIA]

Grono stulatków w regionie kolejny raz się powiększyło! Tym razem wyjątkowe urodziny odbywały się w Szymbarku, gdzie świętowała pani Olga Cetnarowska. Z tej okazji otrzymały m.in. listy gratulacyjne od premiera i wojewody.

Setne urodziny w gminie Gorlice

Nie często zdarza się, że ktoś świętuje setne urodziny. Jest to absolutnie wyjątkowe święto. W naszym regionie żyje niewiele osób, które mogą pochwalić się trzycyfrowym wiekiem. Niedawno dołączyła do niego pani Anna, która mieszka w gminie Grybów. Teraz, to niezwykle elitarne i zaszczytne grono kolejny raz się powiększyło. 

W środę świętowała pani Olga Cetnarowska z Szymbarku (gmina Gorlice). - Z życzeniami pospieszyli przedstawiciele lokalnego samorządu na czele z wójtem Janem Przybylskim, przewodniczącym Rady Gminy Mieczysławem Skowronem oraz Sławomirem Sikorą, kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – informuje gmina.

Życzenia od premiera i wojewody

Oczywiście, jak zawsze przy takiej okazji nie zabrakło życzeń i prezentów. Jubilatka otrzymała również listy gratulacyjne od premiera Mateusza Morawieckiego i Łukasza Kmity - wojewody małopolskiego. To było wyjątkowe wydarzenie! ([email protected], fot.: Bogdan Malesza/ Gmina Gorlice)

Setne urodziny pani Olgi z Szymbarku
Grono stulatków w regionie kolejny raz się powiększyło! Tym razem wyjątkowe urodziny odbywały się w Szymbarku, gdzie świętowała pani Olga Cetnarowska.


Dziękujemy za przesłanie błędu