Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
04/11/2022 - 11:15

To były absolutnie wyjątkowe urodziny! Pani Anna skończyła sto lat [ZDJĘCIA]

Tego typu uroczystości są zawsze niezwykłe. Uczestniczenie w setnych urodzinach nie jest przecież codziennością. To bardzo szacowne grono niedawno się powiększyło. Gratulacji i życzeń z tej okazji dla pani Anny nie było końca!

Setne urodziny mieszkanki gminy Grybów

Setne urodziny nie zdarzają się często i są zawsze absolutnie wyjątkowym świętem. W naszym regionie żyje niewiele osób, które mogą pochwalić się trzycyfrowym wiekiem. To niezwykle elitarne i zaszczytne grono właśnie się powiększyło. 

Setne urodziny obchodziła bowiem pani Anna, mieszkająca w Starej Wsi (gmina Grybów). Z tej okazji odwiedził ją m.in. wójt Jacek Migacz. Nie brakowało życzeń i gratulacji.

Życzenia od wójta Jacka Migacza

- Sto lat to czas, w którym można zebrać wiele doświadczeń i mądrości życiowych. Mogą z nich korzystać kolejne pokolenia. Ponadto, tak sędziwy wiek niesie za sobą szereg doświadczeń życiowych, stanowiących wspólne dla mieszkańców Ziemi Grybowskiej drogocenne dziedzictwo, obfitujące w patriotyzm – mówił wójt.

W domu jubilatki pojawili się również  przedstawiciele placówki terenowej KRUS w Nowym Sączu oraz sołtys Starej Wsi. Wszyscy składali jej najlepsze życzenia. Pani Anna odebrała także listy gratulacyjne wystosowane przez premiera Mateusza Morawieckiego i wojewodę Łukasza Kmitę. ([email protected], fot.: UG Grybów)

Setne urodziny mieszkanki Starej Wsi
Pani Anna ze Starej Wsi obchodziła setne urodziny. To był wyjątkowy jubileusz
Dziękujemy za przesłanie błędu