Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
07/12/2017 - 14:50

Święty Mikołaj odwiedził dzieci na osiedlu Piątkowa

Przewodniczący zarządu osiedla Piątkowa w Nowym Sączu wraz ze swoimi współpracownikami zorganizował dla najmłodszych mieszkańców spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Jak wyjaśnił nam Grzegorz Ledziński, jest to nowość na tamtejszym osiedlu. Na uroczystości, która odbyła się w sali reprezentacyjnej ratusza w Miasteczku Galicyjskim, paczkami obdarowano wszystkie dzieci do 10 roku życia.

Zobacz: Święty Mikołaj po Nowym Sączu jeździł autobusem. Kierował elf

Warto zaznaczyć, że upominki sfinansowane były z własnych środków Grzegorza Ledzińskiego. - Postanowiłem zwiększyć ilość atrakcji dla naszych najmłodszych mieszkańców osiedla, chodzi o wznowienie imprez z okazji Dnia Dziecka, czy teraz paczki od Świętego Mikołaja - powiedział nam przewodniczący zarządu osiedla.

Zobacz: 80 wolontariuszy z sądeckiej "Samochodówki" bierze udział w akcji Serce-Sercu

Grzegorz Ledziński jest również mocno zaangażowany w akcję Serce-Sercu, jako nauczyciel sądeckiej "Samochodówki". - Nasza szkoła nie od dziś wspiera akcję Serce-Sercu. Zapełniliśmy wszystkie dni zbiórki łącznie z weekendami.  Wspólnie z Ewą Zielińską od wielu lat mamy zaszczyt koordynować tę akcję w naszej szkole. Takie akcje są bardzo potrzebne. Dzięki nim potrzebujący mogą uzyskać wsparcie, a uczniowie mogą nauczyć się bezinteresownej pomocy - dodał przewodniczący.

MŚ ([email protected]). Fot. Zarząd Osiedla PiątkowaDziękujemy za przesłanie błędu