Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
02/03/2022 - 19:30

Studniówka 2022: tak bawili się uczniowie popularnego „Gastronoma”

Był czas wspaniałej zabawy, bo ona wpisana jest w każdą studniówkę. Swojego studniówkowego balu do końca życia nie zapomną maturzyści z klasy 3c V Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu. Ale… już czas zacząć myśleć – i to bardzo poważnie – o zbliżającym się egzaminie dojrzałości.

Osiemnastego lutego 2022 roku – ta data utkwi w pamięci uczniów klasy 3 c V Liceum Ogólnokształcącego popularnego „Gastronoma” i wychowawczyni tej klasy Marleny Śliwy.

Czytaj także: Nowy Sącz: pierwszy transport z darami wyruszył do partnerskiego miasta Stryja

Młodzież wraz z zaproszonymi gośćmi bawili się w Domu Weselnym „Kaprys” w Nowym Sączu.

Imprezę studniówkową rozpoczął polonez. Tak, więc tradycji stało się zadość. No, a po polonezie rozpoczęła się dobra zabawa, bo jak tu się nie bawić w tak szczególny, studniówkowy czas. Oczywiście nie zabrakło fajnego programu artystycznego oraz podziękowań dla dyrekcji i nauczycieli za wysiłek, jaką włożyli oni w edukację uczniów wspomnianej klasy.

Czytaj także: Szpitale gotowe by pomagać uchodźcom z Ukrainy. Polacy na tym nie ucierpią

Wspaniałą oprawę dźwięku, świateł i efektów specjalnych zapewnił DJ Marshall.

i.m[email protected], fot. arch. klasy 3c V LO w Nowym Sączu.

Studniówka 2022: tak bawili się uczniowie popularnego „Gastronoma”
Był czas wspaniałej zabawy, bo ona wpisana jest w każdą studniówkę. Swojego studniówkowego balu do końca życia nie zapomną maturzyści z klasy 3c V Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu. Ale… już czas zacząć myśleć – i to bardzo poważnie – o zbliżającym się egzaminie dojrzałości.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu