Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 12 grudnia. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
16/12/2018 - 17:10

Strzaskane biodro i złamane obie nogi! Znajdźmy sprawcę – prosi sądeczan rodzina

Po raz kolejny wracamy do wypadku, jaki miał miejsce wczoraj, 15 grudnia na przejściu dla pieszych na Nawojowskiej. Sprawca potrącił kobietę i uciekł. Właśnie rozmawialiśmy z siostrą poszkodowanej 49-latki, która w imieniu jej całego rodzeństwa prosi o pomoc w znalezieniu właściciela feralnego auta.


- Siostra ma połamane biodro i obie nogi. Cały czas jest na morfinie – mówi pani Katarzyna Pasoń. Nie ma żadnych szans, by poszkodowana spędziła święta w domu.

Znamy też kolejne fakty. Pogotowie wezwała żona naszego kolegi z zaprzyjaźnionej redakcji. Jednocześnie na prośbę poszkodowanej zadzwoniła do jej córki, by powiadomić o tym, co się stało. – My akurat byliśmy w domu, a mieszkamy bardzo blisko, słyszeliśmy jak siostrzenica rozmawia i natychmiast pobiegliśmy na miejsce. Policja szuka sprawcy, ale my też chcemy w tym pomóc – zaznacza pani Katarzyna.

Siostra rannej po raz kolejny apeluje o pomoc do sądeczan. Po tym jak najbliżsi ogłosili, że szukają świadków i sprawcy wypadku na Facebooku a my opublikowaliśmy materiał To srebrne BMW! Pomóżcie znaleźć drania, który uciekł po potrąceniu pieszej  cały czas ktoś dzwoni i pisze. – Kolejne osoby potwierdzają, że to było srebrne bmw, model e46 albo e90, nie jesteśmy do końca pewni, bo to bardzo podobne samochody. Samochód widziano wczoraj wieczorem koło Europy i prowadził go starszy, siwy mężczyzna. Dzisiaj chcemy tez iść do właścicieli MAXIMUSA, który jest niedaleko i liczymy, że ich monitoring też coś nam powie.

Im później złapany zostanie sprawca, tym większe prawdopodobieństwo – niestety - że nie uda się go należycie ukarać, bo na przykład nie da się stwierdzić czy w czasie wypadku był trzeźwy. Czas naprawdę ma tu znaczenie. Czekamy na Wasze informacje, piszcie na adres [email protected] -  jesteśmy w kontakcie z rodziną natychmiast je przekażemy - lub kontaktujcie się z rodziną za pośrednictwem Facebooka.

Z ostatniej chwili - stan kobiety dramatycznie się pogorszył. Poszkodowaną wprowadzono w śpiączkę farmakologiczna, walczy o życie. 

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu