Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
16/12/2018 - 10:40

To srebrne BMW! Pomóżcie znaleźć drania, który uciekł po potrąceniu pieszej

Wracamy do tematu wczorajszego wypadku na ulicy Nawojowskiej, gdzie ktoś potrącił 49-latkę na pasach i uciekł zostawiając ją bez pomocy. Dziś wiemy więcej i apelujemy – pomóżcie znaleźć sprawcę nieszczęścia. Nie może być tak, że podobne draństwo ujdzie komuś na sucho.

Zobacz też: Potrącił kobietę na pasach i uciekł. Wypadek na ul. Nawojowskiej

Do dramatu doszło wczoraj, 15 grudnia około 17.12, to bardzo ważne dane, bo być może ktoś z Was skojarzy sprawcę albo był świadkiem jakiś zdarzeń, zna okoliczności, które pomogą go namierzyć.

Według naocznych świadków – a był wśród nich między innymi nasz kolega dziennikarz z zaprzyjaźnionej redakcji – uderzenie było bardzo mocne. Kobieta ma uszkodzoną miednicę i złamaną nogę.

Zobacz też: 34 strażaków walczyło z ogniem w zakładzie przy Jana Pawła II. Co się stało?

Mężczyzna nie widział bezpośrednio samego zdarzenia, ale widział jak nawraca auto, które je spowodowało. Gdy zobaczył kobietę leżącą na pasach pomyślał, że się poślizgnęła. Dopiero gdy ruszył jej z pomocą skojarzył auto z jej stanem. Od rodziny kobiety, z którą natychmiast się skontaktował wzywając równolegle pogotowie uzyskał potwierdzenie, że było to srebrne BMW e46.

Co bardzo ważne, zaraz obok miejsca wypadku są dwie całodobowo monitorowane firmy – FEDEX i MAXIM. Jest szansa, że dzięki zapisom z kamer uda się bardziej sprecyzować model a nawet rejestrację feralnego samochodu. 

Na razie apelujemy – dzwońcie na policję, albo kontaktujcie się z rodzina kobiety za pośrednikiem Facebooka.

ES [email protected] Fot.: FacebookDziękujemy za przesłanie błędu