Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 czerwca. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
17/07/2023 - 12:10

Street art w Nowym Sączu ma się dobrze. Zobaczcie tę galerię

Street art w Nowym Sączu ma się dobrze. Zobaczcie galerię murali na garażach wzdłuż Alei Piłsudskiego na osiedlu Wojska Polskiego, którą dziś dla Was zrobiliśmy.

Jeśli w Nowym Sączu pada hasło street art., to wielu z nas automatycznie ma przed oczami prace Mgr. Morsa. Ale nie zapominajmy o tym, że lista artystów tej dziedziny sztuki jest w Nowym Sączu znacznie dłuższa a samo miasto co roku gości też artystów z całej Polski w trakcie najróżniejszych eventów sztuki alternatywnej. 

Wyłania się kolejne nowe rondo w Nowym Sączu. Uważajcie na tymczasową organizację ruchu

Jest też miejsce, które już na stałe wpisało się na mapie street art naszego miasta. To swoista galeria, do której właśnie dziś Was zabieramy. Przyznacie sami, że prace są wyjątkowo zróżnicowane i nie każdy mural pewnie przypadnie Wam do gustu. My mamy trzech swoich faworytów: postać z muchomorkiem, tygrysa i orła, który – a jakże by inaczej – nawiązuje do naszej Sandecji. Nie ukrywamy nam jednocześnie, że już trochę tęsknimy za portretami Mgr. Morsa, który kiedyś namalował tu Jana Pawła II czy Danutę Szaflarską. A Wam, jak się podobają te prace? ([email protected] Fot.: ES) © Materiał chroniony prawem autorskim

Street art w Nowym Sączu ma się dobrze
Street art w Nowym Sączu ma się dobrze. Zobaczcie galerię murali na garażach wzdłuż Alei Piłsudskiego na osiedlu Wojska Polskiego, którą dziś dla Was zrobiliśmy. (Fot.: ES)


Dziękujemy za przesłanie błędu