Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
28/05/2017 - 16:55

Sandecja – Wisła Puławy – remis 0 : 0. Kto wziął pamiątkowe krzesełko? Wielka feta [ZDJĘCIA]

0 : 0 - taki jest wynik dzisiejszego (28 maja) meczu Sandecja – Wisła Puławy. To ostatni mecz rozegrany na stadionie przy Kilińskiego. Miasto przymierza się do budowy nowego. Stary będzie wyburzony, ale każdy chętny mógł zabrać pamiątkę – krzesełko z trybun.

Stadion pękał w szwach, atmosfera była świetna, doping godny ekstraklasy, ale ostatecznie Sandecja zremisowała. – Bezbarwny remis – tak komentowali finał meczu dziennikarze z portalu gol24.pl , którzy relacjonowali spotkanie na żywo.

Zobacz też:  Po meczu Sandecji z Wisłą zabierz krzesełko ze stadionu! Prezydent pozwala

Wśród kibiców zdania są podzielone, ale jedno jest pewne – patrząc na ilość krzesełek, które zdemontowano przed i po spotkaniu sądeczanie kochają Sandecję.

- Wynik dla Sandecji nie miał żadnego znaczenia, bowiem nikt już nie odbierze sukcesu zespołowi z Nowego Sącza, na który ciężko zapracował w rundzie wiosennej. Natomiast dla drużyny gości liczyło się tylko zwycięstwo. Stąd od pierwszego gwizdka sędziego na murawie przy Kilińskiego toczyła się zacięta walka o każda piłkę. Ucierpiało na tym widowisko, bowiem sędzie często przerywał mecz. W pierwszej połowie stroną przeważającą była Sandecja - brzmi z kolei relacja ze strony Urzędu Miasta w ślad za miejskim portalem dedykowanym sądeckiemu sportowi sportowysacz.pl.

- Po strzałach Trochima, Piszczka piłka trafiała w poprzeczkę lub słupek i tak był cztery razy. Rywale też mieli swoje okazje, ale znakomicie w bramce spisywał się Gliwa. Po zmianie stron mecz częściej toczył się na połowie Sandecji, bowiem Wisła za wszelką cenę chciała zdobyć gola. Jednak zabrakło piłkarzom z Puław precyzji i szczęścia. Inna sprawa, że obrona kierowana przed Szufryna spisywała się bez zarzutu. Gola dla biało czarnych próbował zdobyć Trochim, Baran, Szufryn i Piszczek, ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki rywali i mecz zakończył się remisem - informują autorzy wpisu.

Jedno z krzesełek zdemontował radny Michał Kądziołka, od którego otrzymaliśmy zdjęcia z komentarzem, że jedno też trafi do naszej redakcji. Dziękujemy.

Należy przy okazji podkreślić, że dzięki determinacji radnego kibice Sandecji doczekają się w końcu parkingu z prawdziwego zdarzenia. Pisaliśmy o tym w publikacji 185 miejsc parkingowych dla kibiców Sandecji! [FILM]

ES [email protected] Fot.: otrzymane od radnego Michała Kądziołki / strona MKS Sandecja autor: Jarosław Para / UM w NS

Sandecja - Wisła Puławy
Fot.: MKS Sandecja


Dziękujemy za przesłanie błędu