Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
15/06/2019 - 14:00

Pokaż w "Sądeczaninie" swoje ulubione trasy biegowe i rowerowe

Tras rowerowych i tych do biegania w Nowym Sączu, na Sądecczyźnie i w powiatach ościennych nie brakuje. Z każdym rokiem jest ich coraz więcej. I bardzo dobrze. Kilometrów służących rekreacji przybywa. Czy lubicie przemierzać te najczęściej odwiedzane ścieżki rowerowe, czy może macie własne typy? Swoje ulubione miejsca, by aktywnie wypoczywać.


Zaczynamy akcję, której celem jest dzielenie się ścieżkami i trasami rowerowymi oraz ulubionymi miejscami do biegania. Również tymi, które niejednokrotnie dały Wam w kość. Niekoniecznie tymi najbardziej znanymi i uczęszczanymi Zachęcamy naszych Czytelników do udziału w tej akcji.

Niejednokrotnie te najatrakcyjniejsze – krajobrazowo, przyrodniczo i sportowo – znajdują się zazwyczaj gdzie indziej, nieco na uboczu. Często dosłownie rzut kamieniem od tych najbardziej znanych i uczęszczanych tras.

Takich miejsc, gdzie wybrać się na rowerze, czy je przebiec, jest w Nowym Sączu, na Sądecczyźnie i w powiatach ościennych z pewnością bez liku. Podzielmy się z innymi wiedzą o nich. Odkrywanie nowych tras i miejsc w regionie to nasze wspólne zadanie tego lata.

Czekamy na wasze propozycje miejsc, do których warto dotrzeć na rowerze, czy z grupą początkujących albo zaawansowanych biegaczy.

Nadsyłajcie do naszej redakcji swoje rowerowe i piesze propozycje z opisem trasy oraz zdjęcia. Napiszcie dlaczego wybraliście właśnie tę trasę,. Zaznaczcie, czy na trasie znajduje się miejsce, gdzie można odpocząć, coś zjeść, skorzystać z toalety.

Zobacz: Wycieczka rowerowa z przystankiem na Czarnej Kępicy

Podajemy adres, na który wysyłajcie opisane trasy: [email protected]Wasze propozycje będziemy regularnie zamieszczali na portalu Sądeczanin.info.

[email protected], fot. arch. Sadeczanin.info, UG w Starym Sączu, IM, KS.

Trasy rowerowe i biegowe
Tras rowerowych i tych do biegania w Nowym Sączu, na Sądecczyźnie i w powiatach ościennych nie brakuje. Z każdym rokiem jest ich coraz więcej. I bardzo dobrze. Kilometrów służących rekreacji przybywa. Czy lubicie przemierzać te najczęściej odwiedzane ścieżki rowerowe, czy może macie własne typy. Swoje ulubione miejsca, by aktywnie wypoczywać.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)