Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
19/12/2017 - 19:25

Przedszkolaki ze Świętym Mikołajem kończą FILMINEK

Gdy nasz Nowy Sącz nawiedziła listopadowa szarówka, w Kinie SOKÓŁ po raz kolejny zrobiło się wesoło i kolorowo. A to za sprawą Akademii Przedszkolaka FILMINEK.

- Jesienną aurą przedszkolaki mogły wybrać się na „wycieczkę” do lasu w towarzystwie sympatycznej wiewiórki i pani grzybiarki. Poznały leśne zwierzęta i zwyczaje tam panujące. Po krótkim wprowadzeniu w tematykę maluchy obejrzały zestaw bajek „Leśni przyjaciele”, a starszaki pełnometrażową bajkę „Mała Wielka Stopa”. Dzieci przygotowały również prace plastyczne pt. „Przyjaciele lasu” - opowiedziano nam w Kinie Sokół.

- W grudniowe przedpołudnia do SOKOŁA przybyły pomocnice św. Mikołaja, którego gdzieś zgubiły po drodze do kina. Wraz z dziećmi śpiewały i tańczyły, aby Go odnaleźć. W przerwie poszukiwań przedszkolaki obejrzały film przygodowy „Magiczne święta Kacpra i Emmy” i zestaw bajek „Zimowe harce” o tematyce świątecznej.

Na szczęście Mikołaj odnalazł się, a w podziękowaniu przygotował dla dzieci drobne upominki oraz kalendarze na rok 2018 z pracami własnoręcznie wykonanymi przez dzieci biorące udział w Akademii Przedszkolaka FILMINEK - mówią nam organizatorzy przedsięwzięcia, jakim jest Akademia Przedszkolaka FILMINEK.

MŚ ([email protected]). Fot. Kino Sokół

Akademii Przedszkolaka FILMINEK
Czas jesienno-zimowych spotkań z Filminkiem zmierza ku końcowi…


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)