Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
29/12/2018 - 16:35

Piwniczna-Zdrój: to oni odpowiadają za odśnieżanie dróg. Zapamiętaj te numery

Kto odpowiada za zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Piwniczna-Zdrój w sezonie 2018 / 2019? Wszystko zależy od tego, o jaką drogę chodzi – gminną czy powiatową. Zobaczcie do kogo należy dzwonić z reklamacjami.

Zacznijmy od dróg gminnych, bo tych jest najwięcej i to one sprawiają najwięcej problemów, szczególnie po wyżej położonych przysiółkach. Za ich odśnieżanie, utrzymanie a tym samym bezpieczeństwo odpowiada Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Piwnicznej-Zdroju z siedzibą przy ul. Krakowskiej. Z osobami odpowiedzialnymi za zimowe utrzymanie dróg skontaktować się można pod dwoma numerami telefonów- stacjonarnym – 18 446 40 33 i komórkowym – 603 576 169

Zobacz też: Piwniczna-Zdrój: Będą podwyżki opłat za śmieci. Jak wysokie?

Jeśli chodzi z kolei o drogi powiatowe, to na wstępie przypomnijmy ich przebieg -  Wierchomla Wielka do Wierchomli Małej, Piwniczna-Zdrój - Zagrody do Łomnicy Zdroju, Piwniczna-Zdrój ul.Szczawnicka, Piwniczna-Zdrój - ul. Daszyńskiego, ul. Węgierska, Podolik do granicy Państwa.

Za odśnieżanie wszystkich tych ciągów komunikacyjnych i chodników biegnących wzdłuż odpowiada Firma Usługowa Grzegorz Kocoń Florynka. Kontakt telefoniczny pod numerem – 501 461 948.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne sadczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)