Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
30/04/2020 - 20:10

Nowy Sącz: parkomaty w Strefie Płatnego Parkowania z dobrą informacją

Pisaliśmy kilka razy, że pobieranie opłat za parkowanie jest obecnie bez sensu. Wreszcie radni posłuchali, a na parkomatach w Strefie Płatnego Parkowania w Nowym Sączu (A i B) pojawiła się informacja, że, aż do odwołania, opłaty za parkowanie w mieście są zniesione.

Przypomnijmy, że na zniesienie opłat w Strefie Płatnego Parkowania na czas pandemii w Nowym Sączu mieszkańcy czekali kilka tygodni. Znacznie dłużej niż mieszkańcy innych miast w regionie. Czekali i nie kryli, jak pisaliśmy, swojego oburzenia.

Czytaj także: Radni znieśli opłaty w strefie płatnego parkowania. Do kiedy obowiązują?

Rada Miasta Nowego Sącza zniosła opłaty w SPP 20 kwietnia. Na wszystkich parkomatach w Strefie Płatnego Parkowania w mieście pojawiła się informacja: „Uwaga parkowanie bezpłatne!”.

Kierowców ucieszy zapewne informacja, że opłaty nie będą pobierane do odwołania, a więc do czasu, gdy zostanie zniesiony stan pandemii. Natomiast nadal są pobierane opłaty na parkingach przy ul. Romanowskiego, Długosza i przy Rynku Maślanym – (ul. Grybowska oraz ul. Matejki).

[email protected], fot. IM, TK.

Nowy Sącz: parkomaty w Strefie Płatnego Parkowania z dobrą informacją
Na parkomatach w Strefie Płatnego Parkowania w Nowym Sączu (A i B) pojawiła się informacja, że w związku z pandemią koronawirusa od 24 kwietnia aż do odwołania opłaty za parkowanie w mieście są zniesione.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe