Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lipca. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
18/10/2019 - 19:10

Nowy Sącz: drogowcy odcięli Pijarską od świata? A wystarczyłby jeden mały znak

Sądeczanie tracą już cierpliwość i coraz głośniej sarkają Czas na kolejną interwencję w sprawie organizacji ruchu w związku z zamknięciem wjazdu do rynku, a dokładniej wjazdu od ulicy Kazimierza. O co chodzi?

- Mieszkam przy ulicy Pijarskiej obok Kościoła Ewangelickiego. Zamknięcie tej części odcięło mnie i innych mieszkańców od dojazdu do swoich domów poprzez zmianę kierunku jazdy od ulicy Franciszkańskiej do Tymowskiego i nie zastosowaniu jezdni dwukierunkowej – alarmuje naszą redakcję sądeczanin.

Zobacz też: Nieświęci kierowcy czy sądecka remontowa makabra komunikacyjna

- Dziś (17 październik – dop. red.) wracałem do domu od zamku i niestety, żeby się dostać do domu musiałem objazdem przejechać pół miasta, dostać się na osiedle Wólki i z powrotem wjechać na Pijarską od strony więzienia aż do ulicy Tymowskiego. A wystarczyło by tylko ten krótki odcinek od ulicy Franciszkańskiej do Tymowskiego na czas remontu zrobić drogą dwukierunkową i umożliwić dojazd mieszkańcom tego zakątka – twierdzi zdecydowanie nasz Czytelnik.

- Mam nadzieje, że interwencja Sądeczanina spowoduje zmianę organizacji ruchu – podsumowuje mężczyzna.

Apel Czytelnika publikujemy wysyłając go jednocześnie do dyrekcji Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu. Do tematu wrócimy.

ES [email protected] Fot.: ES

Nowy Sącz: drogowcy odcięli Pijarską od świata? A wystarczyłby jeden znak
Sądeczanie tracą już cierpliwość i coraz głośniej sarkają Czas na kolejną interwencję w sprawie organizacji ruchu w związku z zamknięciem wjazdu do rynku, a dokładniej wjazdu od ulicy Kazimierza. O co chodzi? Fot.: ES


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)