Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
01/01/2023 - 11:25

Nowosądeczanie przywitali 2023 rok również na płycie rynku. Była dobra zabawa i noworoczne życzenia [ZDJĘCIA]

Część nowosądeczan i gości, którzy przyjechali do stolicy Sądecczyzny żegnali stary 2022 rok i witali 2023 na plenerowym Sylwestrze na płycie rynku przed ratuszem. Bawili się przy muzyce reprezentującej różne gatunki. O północy prezydent miasta Ludomir Handzel oraz prałat bazyliki św. Małgorzaty ks. dr Jerzy Jurkiewicz złożyli mieszkańcom noworoczne życzenia.

Czytaj także: Nocna i świąteczna opieka medyczna w Nowym Sączu. Czytelnika świąteczny obrazek

Władze miasta nie poszły śladem innych samorządów w Polsce, które ze względów oszczędnościowych zrezygnowały z organizacji plenerowych sylwestrów. Sylwestrowa zabawa została zorganizowana.

Mieszkańcy bawili się od godz. 21 przy różnych gatunkach muzyki. Były hity disco, dance i pop. Na płycie rynku stary rok 2022 żegnało i witało nowy – 2023 kilkaset osób

W tym roku, podobnie, jak w ubiegłym nie było sylwestrowej gwiazdy.

Czytaj także: Pożegnanie zmarłego Markusa Lustiga w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

Oprawę muzyczną zapewnił DJ Damzet, który prowadził tegorocznego Sylwestra. Dla posiadaczy karty nowosądeczanina przewidziano gorący posiłek: kiełbasę z grilla i gorącą herbatę.

O północy, gdy wystrzeliwały korki od szampanów prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel wraz z prepozytem bazyliki św. Małgorzaty ks. Jerzym Jurkiewiczem złożyli mieszkańcom noworoczne życzenia.

[email protected], fot. fb miastonowy sącz.

Nowosądeczanie przywitali 2023 rok również na płycie rynku. Była dobra zabawa i noworoczne życzenia [ZDJĘCIA]
Część nowosądeczan i gości, którzy przyjechali do stolicy Sądecczyzny żegnali stary 2022 rok i witali 2023 na plenerowym Sylwestrze na płycie rynku przed ratuszem. Bawili się przy muzyce reprezentującej różne gatunki. O północy prezydent miasta Ludomir Handzel oraz prałat bazyliki św. Małgorzaty ks. dr Jerzy Jurkiewicz złożyli mieszkańcom noworoczne życzenia.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu