Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
25/11/2021 - 12:00

Nieszczęśliwy wypadek w gminie Podegrodzie. Nie żyje 50-letni mężczyzna

Fatalnie rozpoczął się czwartek na Sądecczyźnie. W gminie Podegrodzie doszło do nieszczęśliwego wypadku. 50-letni mężczyzna został przygnieciony przez drzewo. Niestety jego obrażenia były tak poważne, że zginął na miejscu.

To już kolejny tragiczny wypadek w lesie w ostatnich dniach. W minioną środę w Pogorzanach na Limanowszczyźnie zginął 74-latek, który został przygnieciony przez traktor. Mężczyzna ciągnął za maszyną drzewo. Jego obrażenia były tak poważne, że mimo reanimacji, nie udało się uratować jego życia.

Zobacz też Tragiczny wypadek podczas prac w lesie. Nie żyje traktorzysta

Dzisiaj rano po godzinie ósmej do kolejnej tragedii doszło w gminie Podegrodzie, a dokładnie na pograniczu Olszanki i Naszacowic, w okolicy Łysej Góry. Podczas prac wykonywanych w lesie przez jedną z firm, drzewo przygniotło 50-letniego mężczyznę, który zginął na miejscu. 

- Obecnie na miejscu zdarzenia pracują policjanci ze Starego i Nowego Sącza, powiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku będą ustalane w toku prowadzonego śledztwa - powiedziała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu