Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
02/02/2024 - 11:20

Nieszczęście w Nowym Sączu. Służby ratunkowe pędziły na ul. Węgierską

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód uderzył w przechodzącego na drugą stronę drogi mężczyznę. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Wypadek w Nowym Sączu na ul. Węgierskiej

Te dramatyczne sceny rozegrały się w czwartkowe popołudnie, po godzinie siedemnastej, na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu. Z ustaleń policjantów wynika, że 29-letni mieszkaniec Nowego Sącza przechodził na drugą stronę drogi na oznakowanym przejściu dla pieszych i właśnie wtedy uderzył w niego samochód BMW, którym kierowała kobieta. 

- 29-latek z lekkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - informuje kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. 

Zobacz też Rozważają zmiany na rondzie grozy w Nowym Sączu, a koszmar kierowców wciąż trwa [WIDEO] 

Funkcjonariusze przebadali zarówno kierowcę, jak i pieszego na obecność alkoholu. Jak się okazało, oboje byli trzeźwi. Przez jakiś czas na ulicy Węgierskiej były utrudnienia w ruchu. 

- Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą ustalane podczas czynności wyjaśniających - dodaje policjantka. ([email protected] Fot. OSP Nowy Sącz Biegonice)Dziękujemy za przesłanie błędu