Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
06/10/2017 - 18:30

Na podbój szos wyrusza "Rudy 102". Czterej pancerni i pies na ulicach Sądecczyzny

Nie trzeba się domyślać, aby zgadnąć jakiego serialu fanem jest właściciel ciężarówki pomalowanej w motywy z "Czterech pancernych i psa". Janek, Gustlik, Grigorij, Olgierd oraz oczywiście Szarik spoglądają na innych uczestników ruchu ulicznego z góry, a właściwie z kabiny kierowcy. Wykonawcą pomysłu jest sądecki artysta Jakub Gołdyn o pseudonimie Niki4.

Podróżujący na co dzień tym samochodem Renata oraz Mateusz z pewnością wzbudzać będą spore zainteresowanie, nie tylko na drogach naszego regionu. Choć firma transportowa, dla której jeździ "Rudy 102" mieści się w okolicach Limanowej, to ciężarówka ma zwiedzać Polskę i Europę. Jej pierwsze zdjęcia już podbijają Facebook'owe profile dla kierowców.

Zobacz: Nietypowe życzenia na rocznice ślubu? Wersję artystyczną ktoś namalował na Wólkach

Nie jest to pierwsze i z pewnością nie ostatnie dzieło tego artysty. Ma on na swoim koncie miedzy przemianę szoferki w klimat z filmu "Szybcy i wściekli", natomiast gotowe są projekty motywów z popularnej przed laty kreskówki "Dragon Ball Z", a także patriotyczny w barwach narodowych. Realizacja tego drugiego planowana jest jeszcze w tym roku.

Zobacz: Co powstaje przy ulicy Zielonej? Budynek rośnie w oczach

Patrząc na rewelacyjny efekt prac przy samochodzie "Rudy 102", trudno nie oczekiwać kolejnych prac artysty. Z pewnością będziemy się przyglądać aktywności Jakuba Gołdyna, znanego jako Niki4, aby nie przeoczyć premiery jego kolejnego dzieła. Zanim to się stanie, warto rozglądać się na ulicach, może w pobliżu przejeżdżać będą "Czterej pancerni i pies".

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. Facebook/Niki4DesignDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe