Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
04/10/2022 - 15:45

Młody mężczyzna próbował popełnić samobójstwo. Chciał skoczyć z balkonu przy ul. Długosza

Mieszkaniec Nowego Sącza próbował targnąć się na własne życie. Młody mężczyzna wyszedł na balkon i groził, że skoczy. Policjantom, którzy błyskawicznie zjawili się na miejscu, udało się zapobiec tragedii.

Te dramatyczne sceny rozegrały się w poniedziałkowe popołudnie, około godziny czternastej, przy ulicy Długosza w Nowym Sączu. Młody mężczyzna próbował targnąć się na własne życie. Z informacji, które przekazali nam Czytelnicy wynika, że okaleczył swoje ciało ostrym narzędziem, a gdy bliscy wezwali pomoc, wyszedł na balkon i groził, że skoczy.

Zobacz też Tragiczny finał poszukiwań. Znaleźli zwłoki zaginionej Kasi, miała zaledwie 21 lat

Po kilku minutach na sygnale przyjechało pogotowie ratunkowe i dwa radiowozy policyjne. W drodze na miejsce byli również strażacy, ale zostali zawróceni do jednostki, ponieważ w międzyczasie mężczyzna zszedł z balkonu i wrócił do mieszkania.

- Mężczyzna został przetransportowany przez zespół  karetki pogotowia ratunkowego do szpitala na badania. Okoliczności tego zdarzenia są obecnie wyjaśniane – powiedziała nam kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

  • Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym: 800 70 2222
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123

[email protected] Fot. CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu