Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
20/07/2022 - 12:30

Łososina Dolna: w przyszłym tygodniu droga w okolicy lotniska będzie remontowana

Mamy ważną wiadomość dla kierowców i mieszkańców gminy Łososina Dolna. Będą utrudnienia na jednej z powiatowych dróg. Ponieważ ruch w okresie wakacji i tak jest wzmożony, apelujemy o cierpliwość i zachęcamy do skorzystania z objazdu.

- W dniach 25 i 26 lipca (czyli w najbliższy poniedziałek i wtorek) w godzinach od 7 do 17 będą prowadzone prace związane z remontem drogi powiatowej nr 1448 na trasie Tymowa – Łososina Dolna. W związku z tym droga będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną w rejonie lotniska do granicy miejscowości Łososina Dolna i Michalczowa – informuje Maria Olszowska, Kierownik Biura Prasowego Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu rekomenduje objazd drogą powiatową nr 1450 Łęki – Kąty – Dobrociesz, drogą krajową nr 75 Czchów – Kurów i drogą powiatową nr 1448 Tymowa – Łososina Dolna. Korzystanie z alternatywnych tras z pewnością przyczyni się do mniejszego natężenia ruchu w okolicy, w której będzie prowadzony remont.

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych w podanym terminie roboty drogowe mają zostać przesunięte na kolejne dni, o czym niezwłocznie poinformujemy naszych czytelników. Wstępnie początek przyszłego tygodnia zapowiada się słonecznie i upalnie, jednak nie można wykluczyć nagłych burz i ulew. ([email protected], fot. archiwum, Sądeczanin)Dziękujemy za przesłanie błędu