Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 sierpnia. Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
08/01/2013 - 09:38

Konkurs dla uczniów: „Akcja Serce-Sercu oczami wolontariusza”

Młodzi wolontariusze akcji „Serce-Sercu”, którzy zechcą podzielić się swoimi wspomnieniami z pracy przy akcji mają szansę wygrać stypendium w wysokości 1500 zł i nagrody rzeczowe.
Przedświąteczna akcja „Serce-Sercu” organizowana już po raz osiemnasty przez Fundację Sądecką osiągnęła w tym roku imponujący wynik. Dzięki pracy niemal tysiąca wolontariuszy udało się sporządzić ponad 1300 paczek, które trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin z naszego regionu.

Fundacja Sadecka ogłasza konkurs „Akcja Serce-Sercu oczami wolontariusza”. Aby wziąć udział w konkursie młodzi wolontariusze powinni opisać swoje wspomnienia z pracy wolontariusza lub podzielić się ogólną refleksją na temat wolontariatu lub wizją akcji „Serce – Sercu”.

Opowiadanie powinno mieć objętość od 1 do 3 stron czcionką Arial, rozmiar 14. Uczestnik do 1. lutego 2013 roku powinien wysłać opowiadanie na adres mailowy: [email protected] podając imię i nazwisko, klasę, nazwę, numer i adres szkoły.

Prace zostaną ocenione w dwóch kategoriach – uczniów szkół gimnazjalnych oraz uczniów szkół średnich, ponadgimnazjalnych. Główną nagrodą w każdej kategorii wiekowej będzie stypendium szkolne w wysokości 1500 zł. Drugie i trzecie miejsca uhonorowane zostana nagrodami rzeczowymi.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystego spotkania 8 lutego 2013 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Długosza w Nowym Sączu o godz. 14.

ANP
Fot. KB
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"