Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
31/01/2022 - 14:50

Jak coś teraz załatwić? Podegrodzki urząd ogranicza działanie

Gmina Podegrodzie to kolejny samorząd, który wprowadził ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Gminy wraz za rosnącymi statystykami zachorowań na COVID-19. Jak coś teraz załatwić?

- W sprawach bardzo pilnych, które wymagają osobistego kontaktu z pracownikiem urzędu będzie to możliwe po uprzednim umówieniu się telefonicznie – zastrzegają w stosownym komunikacie władze gminy.

Kolejna bardzo ważna wiadomość jest, że nadal działa, jest otwarty dziennik podawczy Urzędu Gminy oraz kasa, ale z zachowaniem szczególnych środków ostrożności i zachowaniem odstępu - w środku mogą przebywać maksymalnie trzy osoby.

Zobacz też: Stary Sącz: w blokach zapłacą mniej za śmieci. Sprawdź stawki

Za to pracownicy urzędu telefonicznie udzielają wszelkich niezbędnych informacji i porad – kontakt do poszczególnych wydziałów znaleźć można w odpowiedniej zakładce na stronie samorządu, czyli pod adresem http://www.podegrodzie.pl/pl/576/0/kontakt.html

Wszystkie wnioski i formularze do pobrania udostępnione są z kolei TUTAJ. ([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu