Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
07/09/2023 - 14:50

Irytacja kierowców sięga zenitu! Most na Kamienicy gotowy a korki, jakich jeszcze nie było!

Dlaczego ruch na nowym moście na Kamienicy ograniczony jest do jednego pasa? To pytanie rozpala kierowców Nowego Sącza i gminy Kamionka Wielka od pierwszego szkolnego dzwonka. Ale mamy dla Was niespodziankę/

- Wielokrotnie już pisaliście o korkujących się Al. Piłsudskiego w godzinach popołudniowych przez światła na budowanym moście na rzece Kamienica. Dziś chciałbym Państwa zainteresować porannym korkiem z kierunku Kamionki Wielkiej (zdjęcia w załączniku). Pierwsze zdjęcie pokazuje korek, na którym nawet nie widać jeszcze stacji kolejowej w Jamnicy - nie kryje irytacji pan Witold Małek.

- Czy ze względu na rozpoczęty rok szkolny, nie można by było otworzyć mostu w całości? Zwłaszcza, że jest gotowy a prace trwają tylko przy zabezpieczeniu nabrzeża (jeden pas zablokowany na którym od czasu do czasu stoi koparka lub auta pracowników)? Bardzo proszę o interwencję w tej sprawie. 

Nowy Sącz: nowe skrzyżowanie Nawojowska/Limanowskiego/Królowej Jadwigi gotowe

- Dlaczego nikt z prasy nie zainteresuje się mostem na ulicy Kamiennej? Most jest gotowy od trzech tygodni i zwężony do jednego pasa. Co dzień rano od strony Kamionki korek sięga właśnie Kamionki a po 17 blokuje rondo na Piłsudskiego. Całkowicie skończony most zamknięty! – tak brzmi kolejny sygnał, który odebraliśmy w tej sprawie od naszego Czytelnika.

Nieoficjalnie, ale tylko nieoficjalnie, dowiedzieliśmy się, że most już jakiś czas temu przeszedł pomyślnie wszystkie próby obciążeniowe, ale prawdopodobnie trwa dopełnianie ostatnich formalności ze strony nadzoru budowlanego. Jeszcze bardziej nieoficjalnie usłyszeliśmy, że most w pełni przejezdny ma być już od jutra, czyli od 8 września. ([email protected] Fot.: Czytelnik) © Materiał chroniony prawem autorskim
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu