sadeczanin.info

Dać po 100 tysięcy każdemu z osiedli, to jest budżet obywatelski
Co o zmianie regulaminu budżetu obywatelskiego Nowego Sącza myślą sami mieszkańcy? Pytamy przewodniczących osiedli, którzy są wyjątkowo zgodni. W jakich sprawach? Czy sądeczanie jeszcze wierzą w budżet obywatelski?

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone