Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
02/12/2020 - 15:05

Cierpliwość kierowców wystawiona na próbę. Od środy tamtędy nie przejedziecie

To już prawdziwa inwestycyjna ofensywa. Na zakończenie roku samorządy na potęgę remontują drogi. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Szykują się objazdy na trzech powiatówkach.

Nie ma rady,  3 grudnia trzeba się szykować na utrudnienia. Drogowcy będą wymieniać nawierzchnię na trasie powiatowej Królowa Górna - Ptaszkowa - Grybów.

Jezdnia będzie zamknięta dla ruchu  w godzinach od 7 do -17  na odcinku od oczyszczalni ścieków w Cieniawie do skrzyżowania z drogą powiatową Ptaszkowa – Ptaszkowa – informuje powiatowy zarząd  dróg . Objazd poprowadzi drogą powiatową Ptaszkowa – Ptaszkowa i drogą krajową nr 28 lub drogami gminnymi.

W cierpliwość muszą się też uzbroić  kierowcy na drodze powiatowej Podegrodzie - Mokra Wieś. Tam z kolei nowa nawierzchnia będzie układana 3, 4, 5 grudnia  w godzinach od  8 – do 17.   Objazd jest wytyczony drogami powiatowymi Stadła - Długołęka - Przyszowa i Siekierczyna - Naszacowice lub drogami gminnymi.

To jeszcze nie koniec. 4, 5, 7, 8 grudnia w godzinach  7- 17 będą kłaść nową nawierzchnię  na trasie powiatowej Nowy Sącz - Florynka.

Droga będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Kamionka Wielka - Kamionka Wielka do skrzyżowania z drogą powiatową Królowa Górna - Ptaszkowa – Grybów. Objazd drogą krajową nr 28, drogą wojewódzką nr 981 i drogą powiatową Królowa Górna - Ptaszkowa - Grybów. (olsz)Dziękujemy za przesłanie błędu