Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 maja. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
15/09/2019 - 11:55

Chylińska zdumiona. Nasi rządzą w TVN. Sądeczanie poszli jak burza w Mam Talent

To już prawdziwy szturm sądeczan na telewizyjne talent show. Jakub Wrona zachwycił jurorów w Top Model, a w Mam Talent Grupa Screamo-Trickz zrobiła show z połączenia sztuk walki i akrobatyki. Przeszli przez scenę jak burza. Największe wrażenie wywarli na sędziującej w programie Agnieszce Chylińskiej.

To już wysyp talentów! Sądeczanie przypuścili prawdziwy szturm na telewizyjne programy, które otwierają drogę do kariery. Finalista The Voice od Poland Michał Szczygieł ze Starej Wsi to już gwiazdor, serca publiczności podbija Iza Szafrańska z Lipnicy Wielkiej , która doszła do półfinału tego samego programu, ich młodsza koleżanka z Nowego Sącza Wiktoria Tracz z The Voice Kids nagrała płytę. Świetnie radzi sobie też Karolina Szczurowska … serce rośnie!

Teraz mamy kolejną porcję emocji, a to za sprawą Jakuba Wrony z Krużlowej Niżnej. Tegoroczny absolwent sądeckiego ogólniaka podbił serca jurorów Top Model.  Najnowszy news to sądecka grupa Screamo-Trick, która przeszła jak burza przez pierwszy odcinek nowej edycji programu Mam Talent, który przyniósł już sukces muzykom z „Ciupagi”, góralskiej kapeli z Łącka.

- Czegoś takiego jeszcze na naszej scenie jeszcze nie było – zachwycali się jurorzy niesamowitym pokazem stanowiącym połączenie sztuk walki i akrobatyki.

Screamo Trickz to Andrzej, Kamil, Dawid, Rafał i Tomasz.  Poznali się przez Internet. Grupę założyli w 2011 roku. Połączyła ich pasja i chęć zrobienia czegoś niezwykłego.

- To sport łączący w sobie elementy sztuk walki, akrobatyki i breakdance, czyli widowiskowe kopnięcia, salta i obroty. W odróżnieniu od wielu innych dyscyplin sportowych tricking nie ma formalnych zasad, przepisów i reguł. Cała sztuka polega na tym, by stworzyć estetyczne i kreatywne połączenie tych elementów, wyrabiając jednocześnie swój własny niepowtarzalny styl – wyjaśniali w kulisach programu.

Ich pokaz został przyjęty przez publiczność owacjami na stojąco. Zachwytów nie kryła zasiadająca w drużynie jurorów Małgorzata Foremniak.  

- Widzę i czuję duże obycie sceniczne. Miało to swoją dramaturgię, mocne zakończenie. Widać, że to jest pasja waszego życia.

- Jesteście świetną drużyną. Pokazaliście siłę, męskość i wszystko, co było potrzebne, żeby podkreślić wasze umiejętności. Ogromny zachwyt z naszej strony, który mam nadzieję, potwierdzimy w jednomyślnym głosowaniu – zachwycała się Agnieszka Chylińska, nie kryjąc zdumienia umiejętnościami grupy z Nowego Sącza. Andrzej, Kamil, Dawid, Rafał i Tomasz po prostu latali nad sceną!

Czytaj też  Tłumy waliły na kolejowy dworzec, bo... Kapela Ciupaga nagrywała teledysk [ZDJĘCIA]

O swój sukces Andrzej, Kamil, Dawid, Rafał i Tomasz powalczą w kolejnych odcinkach programu. Czy znowu zaskoczą jurorów? Czy powtórzą sukces „Ciupagi” , która doszła do finału programu?

[email protected]  Fot. Print Screen TVNDziękujemy za przesłanie błędu