Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
10/03/2012 - 14:46

Były radny Maciej Kurp został wiceprezesem spółki STBS

Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego do tej pory miało jedynie prezesa zarządu, którym jest Andrzej Kita. Od 1 marca ma również wiceprezesa, a został nim Maciej Kurp.
- Od początku miesiąca pełnię tą funkcję. Zostałem zatrudniony na czas nieokreślony. O tym jak zostałem wiceprezesem może jedynie powiedzieć właściciel spółki, czyli miasto, reprezentowane przez prezydenta – mówi Kurp. – Wspólnie z prezesem Kitą będę zajmował się zarządzaniem spółką, dbał o jej rozwój, kwestie finansowe – dodaje.
Maciej Kurp jest byłym radnym i prezes Stowarzyszenia Związek Sądeczan. Do niedawna prowadził w Nowym Sączu agencję nieruchomości Mediator.
- Mam 49 lat i spore doświadczenie zawodowe. Do tej pory udawało mi się łączyć życie zawodowe z rodzinnym. Nowe stanowisko nic w tej kwestii nie zmieni – zaznacza nowy wiceprezes STBS.
Prezes Andrzej Kita zapytany o swojego zastępcę powiedział jedynie: – Unikam jakiegokolwiek komentarza i odsyłam do właściciela spółki.
Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. zostało utworzone na mocy uchwały Rady Miejskiej w nowym Sączu z 30 września 1997 r. Miasto posiada w spółce udziały o łącznej wartości 3 900 500 zł.
 
(ALF)
Fot. (JEC)


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)