Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 września. Imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza
27/10/2020 - 00:15

Burmistrz Grybowa zakażony koronawirusem. Apeluje, aby nie lekceważyć choroby

Burmistrz Grybowa Paweł Fyda otrzymał wynik testu na obecność koronawirusa. Niestety okazało się, że jest zakażony. Zaapelował do mieszkańców, aby nie lekceważyli choroby i uważali na siebie.

- W ubiegłą sobotę w późnych godzinach wieczornych, przeprowadzone wyniki badań potwierdziły w moim organizmie obecność wirusa SARS-CoV – 2 – poinformował na stronie miasta Grybowa burmistrz Paweł Fyda.

Zobacz też Kolejne kościoły zamknięte. Kapłani zakażeni koronawirusem

Przez najbliższe dni burmistrz będzie pracował zdalnie. Zapewnia jednak, że przez ten czas jest pod telefonem do dyspozycji mieszkańców.

- Pomimo tak trudnej sytuacji, od początku pandemii, również i teraz, staramy się zapewnić ciągłość świadczenia usług, zarówno przez Urząd Miejski w Grybowie, jak i pozostałe służby komunalne działające na terenie naszego miasta – zapewnia Paweł Fyda i równocześnie apeluje do mieszkańców miasta, aby wszystkie sprawy, które nie są pilne, pozostawili do załatwienia w późniejszym terminie.

Zobacz też Koronawirus w kolejnej parafii. Jeden z kapłanów otrzymał pozytywny wynik testu

Burmistrz zwrócił się do mieszkańców Grybowa z prośbą, aby nie lekceważyli koronawirusa i aby przestrzegali wszystkich obostrzeń, a przede wszystkim, aby pamiętali o zachowaniu dystansu społecznego, zasłaniu nosa i ust oraz o częstej dezynfekcji.

- Uważajcie na siebie i dbajcie o swoje zdrowie – apeluje burmistrz Paweł Fyda.

r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Arch.Sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu