Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
02/08/2020 - 22:00

Bartkowa-Posadowa: uwaga! Przez remont mostu cały dzień będą duże utrudnienia

Dziś od samego rana do późnych godzin popołudniowych ruch na drodze 975 w Bartkowej-Posadowej będzie znacznie utrudniony. Jeśli nie macie cierpliwości, aby stać w korkach, zalecamy skorzystanie z objazdu.

Od wielu tygodni trwa remont drogi i przebudowa mostu w miejscowości Bartkowa-Posadowa (gmina Gródek nad Dunajcem). Wykonawca robót informuje, iż w związku z planowanymi pracami budowlanymi związanymi z montażem belek podtrzymujących most dziś – w poniedziałek 3 sierpnia br. – będzie można natknąć się na znaczne utrudnienia w ruchu w miejscu, w którym znajduje się most.

Prace rozpoczną się około godziny 7.30 i zostaną zakończone w godzinach popołudniowych. Jak czytamy na stronie urzędu gminy Gródek nad Dunajcem, przewidywany czas utrudnienia w przejezdności może wynieść od 15 do 20 minut w odstępach około jednej godziny. Ruch będzie kierowany wahadłowo przy pomocy przeszkolonych pracowników.

Czytaj też: Gródek nad Dunajcem: kierowcy mają dość. Od stania w korkach puszczają im nerwy

Kierowcy, którzy dziś wybierają się do malowniczego Gródka w celach rekreacyjnych lub do pracy, powinni zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń służb. Przede wszystkim jednak powinni uzbroić się w cierpliwość.

k.kos@sadeczanin.info, fot. ilustracyjne, archiwumDziękujemy za przesłanie błędu