Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
15/02/2024 - 15:35

Takiego petenta nikt się nie spodziewał. Przed urzędem pojawił się prosiak [WIDEO]

Oglądając to nagranie można się uśmiechnąć. Zabawnych komentarzy pod nim nie brakuje. W roli głównej występuje świnia, która pojawiła się przed urzędem gminy Korzenna. To z całą pewnością widok niecodzienny.

Zabawne filmiki z Nowego Sącza

Niecodziennych obrazków obserwujemy w ostatnim czasie w naszym regionie nadspodziewanie duże. Na lokalnych stronach w mediach społecznościowych krążą różnego rodzaju filmiki. Wywołują spore poruszenie.

W Nowym Sączu furorę robiły niedawno nagrania tajemniczej postaci poruszającej się hulajnodze. Za kogo przebrał się w tych przypadkach ich ? Domysłów nie brakowało. Zobaczyć możecie je TUTAJ.

Nagranie z Korzennej

Kolejne dość oryginalne nagranie pochodzi z gminy Korzenna. Czegoś takiego także z całą pewnością często nie oglądamy. Film pojawił się już na lokalnych stronach w mediach społecznościowych.

Wszystko dzieje się pod urzędem gminy. Przed schodami spaceruje… świnia. Widok zwierzęcia w takim miejscu zszokował z pewnością wielu mieszkańców. Skąd się tutaj wzięła? Tego nie wiadomo. Nagranie z jednej strony może wywołać uśmiech, z drugiej budzić także zaciekawienie.

Całość możecie zobaczyć w materiale filmowym. ([email protected], fot.: Spotted: Korzenna)Dziękujemy za przesłanie błędu